Мінекономіки стверджує - не брали таксі на мільйон

Максим Опанасенко
31 березеня 2014р. 12:58

Міністерство економіки стверджує, що не купувало послуги таксі за майже мільйон гривень. Про це "Свідомо" заявив замдиректора адміністративно-господарського департаменту Мінекономіки Володимир Колесник.

Інформація про таксі з'явилася у "Віснику державних закупівель". За нею, Мінекономіки акцептувало угоду з ДП "Держтранс" на "Послуги щодо експлуатування таксі" (транспортні послуги) за 990 932 гривні. В соцмережі Facebook одразу піднялася хвиля критики на адресу нового міністра економіки Павла Шеремети з цього приводу.


 

В одній з Facebook-гілок, міністр навіть особисто включився в дискусію: "Шеремета жодних послуг таксі не купував: 1) я і далі їжджу на метро, і мені таксі не потрібне; 2) 25-27.03 я не був у Києві. Хто і як купував у міністерстві, ми дізнаємося найближчим часом і доповімо. Дякую. P.S. Радий, що tender.me.gov.ua таки працює!.. Сьогодні ми зробили швидкий аналіз ситуації. Договір ще не був підписаний. Я проти його підписання. Відтак, буде новий тендер з багатьма учасниками під пильним контролем громадськості".

Колесник каже - ні про які таксі мова не йде, просто іншого класифікатора послуг, окрім "Послуги щодо експлуатування таксі (транспортні послуги)" немає, відтак, для виділення грошей на обслуговування власного автопарку доводиться використовувати саме його. Тож, за словами чиновника, якщо підписання цього договору не відмінять, то майже мільйон гривень підуть на власний автопарк Мінекономіки.

Ми слідкуватимемо за цим.

Нагадаємо, що нова влада країни кілька тижнів тому задля скорочення видатків і збільшення грошових надходжень заявила про початок розпродажу службових автомобілів, що обслуговувалися за рахунок бюджету. На якій стадії цей процес зараз - невідомо.