Список зниклих з Майдану скоротився на 7 людей

Надія Другова
31 березеня 2014р. 17:52

Список зниклих з Майдану скоротився на 7 людей

Станом на 31 березня активістами пошукових ініціатив було знайдено 7 людей. А саме:

1. Бабак Анатолій Михайлович. Хлопчина зник 2 місяці тому при невідомих обставинах. Але минулого тижня його знайшли у Княжичах: побитого та без документів. Вчора мати забрала додому. Наразі потребує лікування.

2. Бут. Чоловік з 18 лютого не виходив на зв'язок. На вихідних на гарячу лінію Євромайдан SOS повідомили, що активіст знайшовся і зз ним добре.

3. Висоцький Федір Васильович. 18 березня дідусь загубився у метро.  Згодом його знайшли родичі. Зараз з ним все в порядку. "Живий та здоровий" - з радістю повідомляє онук Олег.

4. Андрієш Ігор Васильович. Чоловік зник ще 25 січня. Але тиждень тому він знайшовся. Причиною зникнення були бойові події на Майдані, де він брав активну участь. Тому такий довгий час не виходив на контакт з друзями та родичами.

5. Голохоринський Сергій Миколайович. Активіст припинив виходити на зв'язок ще 20 лютого і з тих пір про нього нічого було чути. Тиждень тому він повернувся додому живий і без ушкоджень. Наразі з ним все добре.

6. Губалєв Андрій Вікторович. Зник під час останніх бойових подій на Майдані. Про те, що він знайшовся, повідомив його друг Сергій.

7. Єгоров Олександр Георгійович. Юнак зник під час лютневих подій на Майдані. Минулого тижня мама новознайденого повідомила, що  він вже вдома.

У списку зниклих знаходиться ще 135 людей.

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!