Аваков: Ректора Мельника затримали

Маша Землянська
1 квітня 2014р. 17:01

Міністр внутрішніх справ повідомляє, що затримали екс-ректора Податкової академії Петра Мельника, який минулого року втік з України, будичи при цьому під домашнім арештом.

"Задержали "налогового ректора" Мельника. Помните сбежал при Януковиче с домашнего ареста? По прибытии из Лондона. Боюсь, на жертву прежнего режима вряд ли похож. Действуем по законной процедуре...

Кстати о взяточниках. В Одессе сегодня задержали судью хозяйстаенного суда с поличным - 500 000 грн..

Взяткам - бой!", - пише на своїй сторінці у Facebook Арсен Аваков.

16-го серпня з'явилась інформація, що екс-ректора Податкової академії під паспортом брата затримали на білоруський митниці та відправили в Україну. До цього, 9-го серпня підозрюваний у хабарництві Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". Наразі Мельник перебуває у міжнародному розшуку.


Теги: гроші , Київ