Список зниклих з Майдану скоротився на 8 людей

Надія Другова
1 квітня 2014р. 18:34

Список зниклих з Майдану скоротився на 8 людей

Станом на 1 квітня волонтерами пошукових ініціатив було знайдено 8 людей.

1. Верчук Ігор. Зник у лютому під час бойових подій.  Активісти знайшли його у соцмережі і зв'язалися з ним. Причиною зникнення - відсутність контакту.  На даний момент знаходиться на Майдані в складі 8 сотні. На питання, як зараз себе почуває, Ігор відповів:"Добре)))"

2. Ковальчук Василь Володимирович. Зник 20 лютого. Нещодавно він дав про себе знати родині, зателефонувши з лікарні. Сказав, що лікується від отриманих травм на Майдані.

3. Підгурська Людмила Дмитрівна. Волонтерювала у профспілках, куховарила. 17 лютого зв'язок з нею було втрачено. Побачивши себе в оголошенні про зниклих в КМДА, вона зателефонувала в пошукову групу і повідомила, що з нею все гаразд, знаходиться на Майдані. З родичами не могла зв'язатися, тому що не має  телефона.

4. Попович Михайло Федорович. Зник 14 січня. Родичі казали, що поїхав на заробітки. Довго не могли з ним зв'язатися. Наразі Михайло знайшовся.

5. Процко Вадим Борисович. Контакт із фотографом зник ще 20 січня. Але 2 місяці потому його колега по роботі повідомив волонтерів, що Вадим знайшовся ще 16 березня.

6. Савчук Марина Олександрівна. Зникла 26 лютого, була волонтеркою в лікарні на Краківській. Батько повідомив, що донька повернулася. Почуває себе добре.

7. Стогул Юрій. Чоловік зник в ніч з 18 на 19 лютого. Хлопці із Самооборони довгий час шукали свого товариша, та все було марно. Сьогодні вдалося зконтактуватися з новознайденим. Як стало нам відомо,  в бою він отримав травму руки і переламані кістки на обличчі. Останній місяць лікувався у Польщі. Нещодавно повернувся до рідного Львова. Подякував за турботу)))

Маємо і погану звістку. Сьогодні дізналися, що Тестов Сергій Петрович, який знаходився у розшуку ще з 16 лютого разом із другом Супруном Олексієм Владиславовичем, загинув. 21 березня родина їздила до моргу і упізнала тіло свого родича. 25 березня були похорони.

Олексій Супрун ще не знайшовся...

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!