Дискусія "Письменник і громадянин"

Olena Dub
2 квітня 2014р. 16:57

Дискусія "Письменник і громадянин"

Дискусія на тему «Письменник і громадянин. Філософія голосу в часи кризи»

ГО «Форум видавців» і Фонд  «Розвиток України» запрошують вас взяти участь у дискусії на тему «Письменник і громадянин. Філософія голосу в часи кризи». У час, коли інформаційна течія стихійна, потрібна територія аргументованої визначеності. Саме таку площину намагатимуться створити письменники під час події.
 

Захід відбудеться 8 квітня о 19:00 за адресою: Мистецький арсенал, зал 2 (вул. Лаврська,10-12).

Дискусія проходитиме у межах «Книжкового Арсеналу» за участі сучасного українського письменника Любка Дереша,  української письменниці, адвоката, правозахисника і  телеведучої Лариси Денисенко, української письменниці і журналістки Світлани Поваляєвої  та поета і редактора часопису культурного спротиву «ШО» Олександра Кабанова. Модеруватиме захід український есеїст, письменник та поет Анатолій Дністровий.

Під час дискусії письменники та громадські діячі намагатимуться знайти відповіді на такі запитання: Чи мусить сучасний інтелектуал бути рупором революції? Чи його роль набагато глибша і стриманіша?  Як ставляться до сучасних подій українські письменники у прагматичному і філософському вимірі? Беруть на себе тягар закликів та констатації чи занурюються у мовчазний аналіз?

 

Запрошуємо представників ЗМІ та всіх зацікавлених взяти участь у дискусії.

На захід потрібна додаткова акредитація за номером телефону +38 044 502 52 12.