Як на Майдані натрапили на слід зниклої

Надія Другова
2 квітня 2014р. 20:58

Як на Майдані натрапили на слід зниклої

Тиждень тому у одну із пошукових ініціатив зателефонувала Анастасія Діденко, яка розшукує свою доньку -  Ірину Березій. Справа в тім, що дочка давно знаходиться на Майдані, готувала на польовій кухні. Час від часу телефонувала мамі. Але після 24 лютого зв'язок з нею зник. Сама Ірина не має власного мобільного. Тому кожного разу дзвонила мамі з чужого номеру.

Вчора Анастасія Іванівна надіслала нам фото донечки і попрохала пошукати її на Майдані.

Ірина Березій
 Почали пошуки із Будинку профспілок. 


 Охоронець профспілок Сергій згадав, що "бачив її у лютому, була одягнена у військову форму". А де саме - не пам'ятає. Записав наш номер телефону, якщо щось дізнається про Ірину.


 За порадою Сергія, далі рушили до Донецької палатки. Один із її мешканців - Тадеуш - розповів, що у лютому бачив Ірину і навіть з нею спілкувався. Вона готувала на польовій кухні, яка знаходилась поряд із їхньою палаткою. Але після бойових подій кухню перенесли в інше місце, а Іру з тих пір не бачив. Порадив звернутися до Координаційної ради Майдану.


Дорогою до координаторів завітали до намету азербайджанців. Запитали, чи бачили Ірину, на що майданівці відповіли, що вчора вона проходила повз їхню палатку.


Волонтери Координаційної ради повідомили, що також бачили Ірину. Обіцяли оголосити про неї зі сцени Майдану, надрукувати і розклеїти оголошення.
Тому чекатимемо втішних новин про Ірину.

Як тільки Ірина Березій знайдеться, "Свідомо" відразу повідомить  у своїх новинах.