Гуртожиток "богомольцівцям" має бути до кінця року

Маша Землянська
3 квітня 2014р. 11:17

Гуртожиток "богомольцівцям" має бути до кінця року

У серпні 2013-го року на завершення проектування та будівництва гуртожитку для медиків Національного медичного університету Богомольця компанія «ІБУ «Укртехспецбуд ТД» отримала замовлення майже 14 з половиною мільйонів бюджетних гривень. Згідно документів - закінчити будівництво мають до кінця року.

"Свідомо" отримало цей графік виконання будівельно-монтаджних робіт від Ревізійної комісії, що з лютого взялися вивчати документи, знайдені в ректораті НМУ Богомольця.

Наміри цьогоріч закінчити будівництво підтвердив "Свідомо" власник компанії забудовника - «ІБУ «Укртехспецбуд ТД»  - Сергій Щербаков. "По плану маємо здати будівлю до кінця року. Проте все залежить від замовника та фінансування", - попередив Щербаков.

Справа у тому, що ще у 2006-му році Національна академія наук постановила на цій землі звести гуртожиток. студентів та аспірантів Національного медичного університету імені Богомольця. У 2008-му з'явився проект. Гроші двічі виділялись - 30 і 14 мільйонів для компанії  «Агробудпереробка 1». В останнє у 2010-му році. Проте роботу закінчено так і не було. До речі, за підрахунками комплексної комісійної перевірки діяльності університету Богомольця, вже шість років тому на проектуванні і зведенні «завищили вартість» більш як на третину від усіх виділених коштів - на 10 мільйонів 625 тисяч гривень.

Теги: Київ , гроші