Список зниклих з Майдану скоротився на 4 людини

Надія Другова
3 квітня 2014р. 17:57

Список зниклих з Майдану скоротився на 4 людини

Станом на 3 квітня волонтерами пошукових ініціатив було знайдено 4 людини. А саме:

1.Казанський Андрій Аркадійович. Мав погані відносини з батьками і вже протягом року не жив у рідному Запоріжжі, мешкав з друзями у Києві. Коли батьки дізналися, що син брав участь у бойових подіях на Майдані, почали йому надзвонювати, та ніхто не брав слухавки. Сьогодні від дядька Михайла стало відомо, що Андрій живий/здоровий і зараз знаходиться за кордоном у власних справах.

2. Кузьма Михайло. 21 березня поїхав вступати до лав Самооборони Майдану, не взявши телефону. З тих пір зв'язку родини з ним не було. Минулого тижня повернувся додому.

3. Флейшер Володимир. На початку зими вирушив до Києва. Згодом зв'язок з родичами обірвався. Тітка зниклого - пані Леся -повідомила, що Володя вчора знайшовся, знаходиться на Майдані. Із-за сварок із батьками весь цей час не спілкувався. Наостанок тітка Леся додала: "Дякую Вам за допомогу! Хай Вам Бог дає здоров'я!"

4. Білик Василь. Про зникнення хлопця повідомила волонтерка із профспілок Ніна: "Мій знайомий хлопець з самооборони...Я з ним останній раз спілкувалася ще до початку всіх кривавих подій. Є ймовірність його загибелі. Зв'язатися по мобільному чи інтернет-мережі не можу. Я кохаю його. Я знаю тільки, що він з Івано-Франківська. Звуть Василь Білик. Живе в приватному будинку з гектаром яблучного саду. Мама - бібліотекар. Їздить на мотоциклі. Очі голубі."

Після її оголошення один із телевізійних каналів України знайшли хлопця.

Якщо хочете дізнатися, чи зустрілися Ніна із Василем, прошу до перегляду:))))

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!