Зам Табачника не чув про кримінальну справу(відео)

Максим Опанасенко
4 квітня 2014р. 16:18

Колишній перший заступник екс-міністра освіти і науки Дмитра Табачника Євген Суліма не чув про кримінальну справу щодо керівників МОН і вже звільнився з університету Драгоманова. Про це Суліма розповів "Свідомо".

Екс-чиновник каже, що лишається членом-кореспондентом Академії педагогічних наук. Разом з тим, він звільнився з посади завкафедри освітньої політики Національного педагогічного університету Драгоманова, аби не створювати "соціальну напругу". На звільненні заступника кафедри, котра, за словами студентів університету, існувала тільки "на папері", частина вихованців педуніверситету наполягала вже кілька місяців.

Також Суліма заявив, що не тікав з посади першого зама, а просто не міг виконувати обов'язки у зв'язку із захопленням будівлі Міністерства освіти і науки. Нагадаємо, у лютому сотні студентів прийшли в МОН з вимогою відставки керівництва. Згодом, молодь зайняла приміщення і там дочекалася нового міністра - Сергія Квіта. Екс-міністр, як і його перший заступник, перед студентами тоді не з'явилися.

Про кримінальну справу щодо колишніх керівників МОН, в тому числі - і проти нього, котру кілька тижнів тому відкрив ГУБОЗ, Суліма нібито не чув.

Теги: Табачник , Суліма , Київ , корупція , МОН