Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Надія Другова
4 квітня 2014р. 18:38

Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Станом на 4 квітня спільними зусиллями волонтерів пошукових груп було знайдено 3 людини! А саме:

1. Березій Ірина Іванівна. Востаннє спілкувалась з родиною 24 лютого, після чого на зв'язок не виходила. Після пошуків активістами Ірини (детальніше читайте тут), майданівці розповіли, що бачили її 1 квітня біля намету азербаджанців. Сьогодні нам зателефонувала мама зниклої - Анастасія Іванівна - і повідомила, що донька знайшлася. "Сьогодні приїхала змучена. Схудла на 10 кг. Стала переді мною на коліна  з гарною трояндою і просила вибачення, що так довго не давала знати про себе. Почула про те, що я шукаю її, ввечері на Майдані. Робили оголошення зі сцени. Зараз відсипається". На закінчення нашої розмови пані Анастасія подякувала: "Спасибі Вам за те, що робите велику справу. Завдяки Вам я повернула доньку. Хай Вам Бог допомагає!")))

2. Тарасов Антон Миколайович. Зник 19 лютого. Повідомила дружина Наталія. Так, як контактів ніяких не було, а номер телефону з невідомої причини став недійсним, почали шукати родичів і знайомих зниклого через соцмережу. Натрапили на сторінку самого Антона, на яку зниклий заходив минулого року. Почали писати друзям чоловіка, і один із них - Максим Биков - вчора повідомив, що Антон зараз на Майдані і надіслав нам нову сторінку. Сьогодні ми з ним зв'язалися, аби підтвердити, що з Тарасовим все добре. На питання, як він себе почуває і чи все в порядку, Антон відповів:  "Так, у мене все добре. Я зараз дома з дружиною і сином!!! Якщо потрібна моя допомога у пошуку зниклих з Майдану, я готовий прийняти участь!!!Дякую Вам, що не забули)))"

3. Федина Георгій.Миколайович. Зник перед Новим Роком. Після тривалих пошуків наприкінці березня подруга Ірина Коновалова написала, що Георгій знайшовся і все з ним добре. Для підтвердження інформації зв'язалися із родичкою зниклого - Валентиною Фединою. Вона повідомила нас, що "...звонила маме... Она сказала,что всё хорошо. Звонил два дня назад... Спасибо вам!!!"

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!