Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Маша Землянська
7 квітня 2014р. 12:42

Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Якщо Ви ще не вирішили, як провести тиждень – ми підібрали різнопланові заходи, що проходитимуть у Києві.

Понеділок,7-е квітня 

У Київському планетарії вистава «Політ на місяць +сузір’я». Чудова і захоплююча подорож до зірок. Дізнатися більше можна тут.

У розважальному центрі «Блокбастер» відкрився новий центр для дітей «Kid Ландія». Це масштабний інтерактивний розважальний парк, загальна площа якого становить 4 500 квадратних метрів. У КідЛанд діти зможуть освоїти різні професії, відчути себе дорослими, зрозуміти як працює економіка, навчитися відповідальності і самостійності. Цікова буде і їхнім батькам. Дізнатися більше можна тут.

На виставу запрошує дельфінарій Немо. Вистави заплановані на 15:00 та 18:00. вартість квитків – 80 гривень. Дізнатися більше можна тут.

Вівторок, 8квітня

У Національній опері України вистава «Спляча красуня». Балет на три дії за мотивами однойменної казки. Чарівна та казкова історія про справжнє кохання та відвагу. Дізнатися більше можна тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка «3D живопис». Це 28 унікальних і кращих картин. До того ж організатори щомісяця обіцяють представляти публіці 5 нових творів. Також на виставці працюють професійні фотографи, які підкажуть і допоможуть зробити найкращі знімки.

Середа, 9квітня

У київських кінотеатрах показ мультфільму «Містер Пібоді і Шерман». Ох вже цей Шерман! Ось до всього йому є справа! Цього разу він без попиту заліз у машину часу. Захотів прокотитися, чи розумієте! У підсумку черговість подій в історії виявилася зруйнована, машина викрадена, майбутнє під загрозою. І кому накажете знову рятувати світ? Звичайно, містеру Пібоді, геніальної собаці з найвищим IQ. Дізнатися більше можна тут.

У Ботанічному саду Гришка виставка «Едемський сад». Буяння фарб, сонячні промені, що пронизують зелені крони, що ваблять голоси тропічних птахів і шум водоспаду вдалині ... І кожен екзотична квітка здається неймовірною фантазією невідомого художника. На початку виставки Ви потрапляєте на експозицію екзотичних тварин. На ній представлені багато цікаві види рідкісних амфібій і рептилій Старого і Нового Світу.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка живих тропічних метеликів «Живі Джунглі». Для нас її організували Запорізькі та Дніпропетровські зоологи – ентузіасти на базі домашніх колекцій тварин. Першими екземплярами були куплені на зооринку червоновуха черепаха і павук - птахоїд . Виставка «Живі Джунглі» постійно поповнює свою колекцію. У даний момент тут представлено понад 70 видів живих дивовижних екзотичних тварин. Виставка носить просвітницький і пізнавальний характер. «Живі Джунглі» дають можливість відвідувачам побачити і зрозуміти всю красу живого світу , зібраного з різних куточків земної кулі. Дізнатися більше можна тут. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

Четвер,10квітня

На малят чекає київський зоопарк. Тварини від мавп до слона чекають на увагу.

У Національному науково-природничому музеї виставка «Живі рекорди Гіннеса». Виставка налічує близько 200 видів рослин і тварин занесених до книги рекордів Гіннеса, екскурсовод розповість вам неймовірні факти. Дізнатися більше можна тут.

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в новому торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

П’ятниця, 11квітня

У торгово-розважальному центрі «Дрім таун» виставка живих тропічних метеликів. Метелики - це символ любові, щастя і благополуччя. Коли ми дивимося на них, час ніби зупиняється, і в суєті міста, в світі бетону і каменю, починаєш бачити навколишній світ в інших, соковитих і яскравих фарбах, і розумієш, що життя прекрасне. На Землі налічується близько 165 тисяч видів метеликів, які чарують і надихають своєю легкістю і багатоцвіттям. Ніжні, витончені, різних форм і розмірів крильця метеликів так нагадують пелюстки квітів! Насолоджуйтеся справжньою красою природи!

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка трансформерів і роботів Всі фанати фільмів про трансформерів запрошуються на виставку улюблених героїв в натуральну величину. Крім головних героїв «Трансформерів» - Оптимуса Прайма, Бамбелбі, там також можна подивитися на Атома з фільму "Жива сталь", Волл-І з однойменного мультика та інших. Детальніше про це – можна дізнатися тут.

Субота, 12квітня

У Київському театрі ляльок вистава «Попелюшка». Що таке щастя? Герої цієї казки розуміють його кожен по-своєму. Якщо для Попелюшки, Феї, Принца і навіть Короля щастя –це робити добрі вчинки. Щоб усім-усім було добре. І зовсім інакше щастя розуміють Мачуха та її доньки. Вони живуть виключно для себе. Їх кредо- вигода! Проте добрі вчинки завжди знайдуть відгук у серцях людей. Це норма життя справедливого суспільства. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У Київському планетарії «Сонячне зернятко». Магічна і повчальна вистава класичного планетарію. Дізнатися більше можна тут.

Неділя, 13квітня

У Національній опері України вистава «Казка про царя Салтана». Казка на 2 дії з хореографічними епізодами та мультиплікаційними і проекційними ефектами. Дізнатися більше можна тут.

У Київському театрі ляльок вистава «Червона шапочка». Ця вистава дає змогу зустрітися з героями широковідомої казки. Хто ж може бути лідером? Чесна і шляхетна Червона Шапочка, яка робить добрі вчинки і чиє щире серце відкрите для всіх, — чи підступний і недолугий Вовк, який живе виключно для себе і сподівається стати найголовнішим у лісі за допомогою хитрощів та відвертої брехні. Ми впевнені, що передивившись виставу, ви дасте вірну відповідь. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У Театрі на Липках вистава для дітей «Кицин дім». Маленькому глядачеві театр подарує яскраве та веселе свято, де доброта, дружба, взаємодопомога перемогатимуть усі негаразди та проблеми. Казка ця про те, як важливо мати справжніх друзів і ніколи не відмовляти в допомозі тому, хто її потребує. Адже друзі пізнаються в біді...Дізнатися більше можна тут.

У Київському національному академічному театрі оперети вистава «Білосніжка і семеро гномів». Казкова історія про добро і зло, красу і справжню відвагу, і звісно кохання. Дізнатися більше можна тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Білосніжка і семеро гномів». Це своєрідна класика балету для дітей, вистава, випробувана часом. Знайома з дитинства історія про зраду і відвагу, кохання і ненависть. І, звісно, боротьбу добра зі злом. Дізнатися більше можна тут.

У музею популярної науки та техніки «Експериментаріум» на 18:00 запланована вистава «Хімічне реактив шоу». Тут ви дізнаєтеся: що таке хімія і як вона працює. А ще – побачите хімічні експерименти. Дізнатися більше можна тут.

 

Теги: гроші , діти , Київ