Як у лісі шукали зниклих майданівців

Надія Другова
7 квітня 2014р. 13:07

Як у лісі шукали зниклих майданівців

Координатори "Пошукової ініціативи Майдану" разом з волонтерами в черговий раз проводили пошуки зниклих активістів. Цього разу місцем обшуку була лісова місцевість неподалік від Брест-Литовського шосе. Саме в період 18-21 лютого на КП шосе зупиняли автобуси, які прямували із західних регіонів до Києва.

Першочергово, точкою збору був Український Дім.

Далі координатори ініціативи Тарас Матвіїв, Тетяна Слободян та Микола Андрієвський провели інструктаж, після якого всі вирушили до КП Брест-Литовського шосе.


 


По приїзду було проведено повторний інструктаж. 

Активісти поділилися на 3 групи, кожна з яких мала свою мапу з територією обшуку: групи Тетяни Слободян та Ярослава Володарець-Урбановича мали обстежувати територію обабіч дороги, а група Миколи Андрієвського - місцевість Святошинських озер.
Під час пошуків натрапили на шнурок від бейджика із не дуже заржавілим закінченням, який, імовірно, міг належати одному із бійців Самооборони. Інша група активістів знайшли каску.Активісти обстежили місцевість чагарників та кар'єру неподалік від Святошинських озер, але так більш нічого не знайшли.По завершенню пошуків всі групи зібралися в купі і поділилися один з одним знахідками.

"Пошукова ініціатива Майдану" пообіцяла "Свідомо" поділитися результатами експертизи знайдених речей.