Офіс Компартії на Подолі горів кілька годин

Максим Опанасенко
10 квітня 2014р. 10:30

Офіс Компартії на Борисоглібській, що на Подолі, горів в ніч з середи на четвер. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

"9 квітня о 22:21 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в офісній будівлі по вул. Борисоглібська. За кілька хвилин рятувальники з чергової частини були на місці та передали інформацію про підвищений ранг пожежі. Виявилося, що осоредків пожежі два – на першому та другому поверсі будівлі. О 23:20 бійці вже передали інформацію про локалізацію пожежі. а вже 10 квітня о 00:44 переданий сигнал про повну ліквідацію" - йдеться в повідомленні.

Пожежу гасили 9 спецавто і 45 пожежників. Вогонь пошкодив підвал, перший і другий поверх, загалом - 220 квадратних метрів. Постраждалих і загиблих немає, причини з'ясовуються.

Відео - Громадське ТБ

Будівля ще кілька тижнів тому була зайнята правими активістами і учасниками люстраційного комітету "Ніколи знову". У середу ввечері сюди приїхали співробітники міліції з судовим рішенням, за котрим правоохоронці мали би "оглянути приміщення". Люди в погонах перекрили весь квартал. Попри підтримку сил Самооборони і простих киян, що прийшли на Поділ, активісти звільнили будівлю. Також звідси пішла так звана "Канцелярська сотня" - волонтери під керівництвом журналіста телеканалу "ZIK" Дениса Бігуса, котрі склеювали знищені шредером документи з офісу Сергія Курченка - вимушена була залишити приміщення на Борисоглібській, де раніше був офіс Компартії.