Майданівці пікетують засідання РНБО на Банковій

Максим Опанасенко
13 квітня 2014р. 0:35

Група активістів АвтоМайдану і АвтоДозору влаштували мітинг під Адміністрацією президента на Банковій, де за їхньою інформацією проходить засідання РНБО щодо ситуації на сході країни. 

Спочатку засідання проходило на Богомольця - в будівлі Міністерства внутрішніх справ. "На Богомольця під МВС Турчинова хапали за руки, але він втік. Зараз народ збирається їхати до нього додому" - написав активіст Віталій Уманець у Facebook.

Вже за дві години активісти перемістилися на Банкову, отримавши інформацію, що РНБО нібито продовжило засідання тут. Вимоги мітингувальників до влади - адекватно відреагувати на події в країні.

Вдень працівники міліції затримали автобуси з кількома десятками активістів на межі Полтавської та Харківської областей. У МВС заявили - чоловіки, що їхали у них були озброєними.

Натомість, самі активісти, серед яких - представники правих сил - у соціальних мережах завили, що по дорозі на мітинг у Харкові їх затримали міліціонери, жорстоко побили, розбили автівки, а опісля створили блок-пости з автоматниками і БТР. Приблизно в цей же час в ряді міст Східної України сепаратисти отримали контроль над державними будівлями, захопили приміщення СБУ і МВС і висунули вимоги щодо референдуму про відокремлення. Таким чином, тут фактично стартував кримський сценарій.

Фото - Віталій Уманець