Сепаратисти у Слов'янську (відео)

Максим Опанасенко
13 квітня 2014р. 1:05

Вдень в цілому ряді міст на сході країни сепаратисти, що прагнуть приєднання до Російської Федерації, взяли під свій контроль адміністративні будівлі, СБУ і МВС. Одним із таких міст є Слов'янськ Донецької області.

Ось так звані "зелені чоловічки", знайомі за подіями у Криму, "тримають" будівлю СБУ:

Ось так сепаратисти охороняють "взяту" будівлю МВС:

Вдень працівники міліції затримали автобуси з кількома десятками активістів на межі Полтавської та Харківської областей. У МВС заявили - чоловіки, що їхали у них були озброєними.

Натомість, самі активісти, серед яких - представники правих сил - у соціальних мережах завили, що по дорозі на мітинг у Харкові їх затримали міліціонери, жорстоко побили, розбили автівки, а опісля створили блок-пости з автоматниками і БТР. Приблизно в цей же час в ряді міст Східної України сепаратисти отримали контроль над державними будівлями, захопили приміщення СБУ і МВС і висунули вимоги щодо референдуму про відокремлення. Таким чином, тут фактично стартував кримський сценарій. РНБО вже провело своє екстренне засідання. За наявною інформацією - на ньому обговорювали антитерористичні плани. Подробиць поки немає.

Відео - Прохор Антоненко.

Теги: зелені чоловічки , Слов'янськ , Київ , сепаратисти