На рахунках Курченка арештували 700 млн грн

Маша Землянська
14 квітня 2014р. 11:28

У Києві співробітники слідчого управління фінансових розслідувань наклали арешт на кошти та майно пов’язані з бізнесменом Сергієм Курченком. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у місті Києві Сергій Потоцький.

«За його словами, слідчими розпочато одразу сім кримінальних проваджень відносно службових осіб групи підприємств, пов’язаних з іменем Сергія Курченка, бізнес-імперія якого з’явилася та почала швидко розвиватися в останні роки практично з повітря.

Зокрема, розслідуються три факти ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах на загальну суму понад 182 мільйони гривень, виявлено факт розкрадання та подальшої легалізації коштів у розмірі 800 мільйонів гривень, а також розпочато два кримінальних провадження за фактами фіктивного підприємництва, в рамках яких розслідується діяльність майже 50 фірм», - йдеться в повідомленні прес-служби Міндоходів.

Наразі на кошти, які знаходяться на банківських рахунках, а це - близько 700 мільйонів гривень, накладено арешт, а також визнано речовим доказом та арештовано нафтоналивний комплекс у Херсоні вартістю понад 200 мільйонів гривень. А ще продовжуються слідчі заходи по руйнуванню інших схем незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість, внаслідок яких державі було завдано збитків на майже 2 мільярди гривень.

Теги: Київ , гроші