Ультрас "Динамо" збирають гроші на антисепаратизм

Максим Опанасенко
14 квітня 2014р. 16:48

Ультрас київського "Динамо" оголосили про збір коштів на боротьбу з сепаратизмом в країні. Повідомлення опубліковане в офіційній групі ультрас Вконтакте.

"Ми ніколи не зверталися до ВСІХ вболівальників Динамо з таким проханням, але в цей важкий час, вважаємо, воно має сенс як ніколи. Отже, ми звертаємося до тих вболівальників ФК Динамо Київ, які відвідають НСК "Олімпійський" в середу під час матчу Динамо Київ – Шахтар Донецьк, і просимо підтримати фінансово нашу ініціативу... Всі кошти, які ми отримаємо під час цього збору, будуть витрачені:
- на допомогу фанатським рухам зі сходу та півдня України, які приймають активну участь у протидії сепаратистським настроям;
- на допомогу хлопцям з нашого руху, яких побили та пограбували "менти" 12 квітня в Полтавській області (тим, хто направлявся на "Марш Єдності" у Харкові). Більш детально про подію можна почитати http://vk.com/wall10100518_4273
- при достатній кількості зібраних коштів ми закупимо необхідні речі військовим частинам, які мають такі потреби" - йдеться в повідомленні.

Скриньку для збору ультрас обіцяють поставити між 41 і 43 фанатськими секторами на "Олімпійському" під час матчу з "Шахтарем" 16 квітня. Також гроші можна "перекинути" на картку "ПриватБанку" - 6762 4683 1469 2389. "Ми запевняємо, що процес підрахунку та контролю отриманих коштів буде відбуватися широким колом авторитетних людей нашого руху. Зібрану кількість буде опубліковано на наших ресурсах. Ми гарантуємо, що всі кошти будуть витрачені саме так, як ми написали вище і після цього ми викладемо звіт за кожну витрачену гривню" - кажуть ультрас.

Протягом минулих вихідних в цілому ряді міст Східної України пройшли сепаратистські акції із захопленням адміністративних будівель, МВС і СБУ, перестрілками з правоохоронцями. Сепаратисти діють за кримським сценарієм, вимагаючи проведення референдуму щодо відділення окремих областей. РНБО прийняло рішення про проведення антитерористичної операції в місцях активності сепаратистів.

Теги: Динамо , Ультрас , Київ