Прокуратура взялася за Царьова

Максим Опанасенко
15 квітня 2014р. 14:42

Прокуратура Києва почала досудове розслідування щодо висловлювань нардепа-регіонала Олега Царьова про сепаратизм. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Така реакція прокуратури пов’язана з публічними виступами О.Царьова під час масових заходів, а також у засобах масової інформації, у яких він закликав до роз’єднання країни, посягав на територіальну цілісність держави та висловлював сепаратистські наміри", - йдеться в повідомленні, - "У разі підтвердження цих фактів і його вини Генеральною прокуратурою буде підготовлено звернення до Верховної Ради України з поданням щодо зняття статусу народного депутата України з парламентарія О.Царьова. Водночас може бути внесено подання до Центрвиборчкому стосовно позбавлення його статусу кандидата в Президенти України".

 Разом з цим, міліція почала кримінальне провадження за статтею "Хуліганство" щодо нічних подій за участі Царьова під студією телеканалу ICTV. Нардеп приїхав на канал задля виступу в ефірі. Тим часом під будівлею почали збиратися активісти, котрі вважають Царьова винним у нагнітання сепаратистських настроїв в країні. Вони, разом з міліцією, обшукали авто нардепа, знайшовши там зброю, а після виходу кандидата в президенти з будівлі, ледь не лінчували його, освистуючи і закидаючи яйцями. Місце подій Царьов залишив на білому мікроавтобусі. Згодом він "знайшовся" в Генпрокуратурі.