В розпал революції Міносвіти торгувало нерухомістю

Максим Опанасенко
16 квітня 2014р. 12:57

В розпал ЄвроМайдану в Києві - у середині грудня 2013-го - Фонд держмайна таки продав нерухомість Міністерства освіти і науки на бульварі Шевченка, 27А. Про це йдеться в звітах про продаж на сайті ФДМУ.

485,8 квадратних метрів придбало ТОВ "Ріотрейд" за 6 284 064 гривні. 555,8 квадратів дісталося ТОВ "САН11" за 6 580 326 гривень. Обидві фірми до цього орендували площу, котра знаходилася на балансі ДП "Інфоресурс" Міносвіти. Приватизація відбувалася шляхом викупу.

Оголошення про продаж будівлі з'явилося у червні 2013-го. Тоді ж ми і зацікавилися фірмами, що отримали право купити нерухомість. "Ріотрейд" і "САН11" оселилися за однією адресою – на Довженка, 3, корпус "А". Це офіційне місце дислокації більшості ТОВ, котрі протягом останніх 4 років брали участь у фінансових схемах екс-міністра Дмитра Табачника. Обидві фірми "живуть" з одним поштовим ящиком на прохідній, а отже їхній взаємозв'язок - очевидний. Цікаво, що окрім будівництва, ці фірми внесли в список своєї діяльності друк книжок і періодики. І автоматично потрапили до реєстру Державного комітету телебачення і радіомовлення. В цій базі адресою даних компаній значиться Верхній Вал, 72. За цією ж адресою зареєстрована фірма "ТІКО-констракшен", котру контролює рідний брат екс-міністра Михайло Табачник. Об'єднує "Ріотрейд", "САН11" і "ТІКО-констракшен" і спільний номер телефону - 490-62-82. Дмитро Табачник на наше запитання про причетність його брата до схеми по викупу нерухомості Міністерства освіти відповідати відмовився. Зв'язатися з представниками "САН11" і "Ріотрейд" нам не вдалося.