Армія придбала акумулятори у партнера Порошенка

Максим Опанасенко
17 квітня 2014р. 11:22

Міністерство оборони України підписала угоду з ТОВ "Укравтозапчастина" на постачання танкових акумуляторних батарей. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 3 230 581,92 гривень. За ці гроші фірма має поставити 796 акумуляторів типу 6СТС-170 у військову частину А0297 у Києві.

ТОВ "Укравтозапчастина" раніше входило в холдинг "Укрпромінвест" Петра Порошенка. За даними "Наших Грошей" зараз у фірмі стверджують, що власником є Олег Зімін - давній бізнес-партнер Порошенка. За даними ж "Інформаційно-ресурсного центру", "Укравтозапчастина" в офіційних засновниках має ТОВ "Салон-магазин "Алеко" і британську фірму "Айелсі контракт лімітед".

Цікаво, що протягом президентства Януковича - з 2010 по 2013 роки - ТОВ "Укравтозапчастина" отримало держзамовлень на щонайменше 386 мільйонів гривень.

Наприкінці березня Міноборони вже купувала свинцеві акумулятори для запуску поршневих двигунів. За даними "Наших грошей", на це було витрачено 7,23 мільйони гривень і переможцем тендеру стало ТОВ "Веста Кар Батери"