Список зниклих з Майдану скоротився на 2 людини

Надія Другова
17 квітня 2014р. 18:01

Список зниклих з Майдану скоротився на 2 людини

Станом на 17 квітня спільними зусиллями волонтерів пошукових груп було знайдено 2 людини! А саме:

1. Фортуна Андрій Олегович. 12 лютого Андрій посварився з сестрою, у результаті чого вона зламала йому окуляри. Не витримавши сварки, хлопець нашвидкоруч одягнувся і пішов з дому. Бабуся думала, що він повернеться, адже він не вперше покидає домівку.

Але цього разу ситуація була значно складніша. Андрій не давав про себе чути день, тиждень, місяць....Не було ніяких зачіпок, аби знайти його.

Сьогодні волонтери-пошуковики дізналися, що хлопець прийшов додому в понеділок. Де перебував - не каже. Але пообіцяв бабусі, що почне лікуватися, аби таких випадків більш не повторювалось. "Зараз він знаходиться біля мене. Каже, що лікуватиметься." 

Наостанок бабуся подякувала волонтерам за те, що вони виконують свою роботу і побажала "міцного здоров'я, плідної роботи і злагоди в родині".

"Най вам Бог помагає!"

2. Чичиленко Сергій. Сестра повідомляє, що востаннє бачили його 15 лютого на Майдані "в самій лише касці і з палкою".

Волонтери пошукових ініціатив вчора зконтактувалися з подругою сестри. Вона розповіла, що Сергій вже повернувся додому. Під час останніх боїв у Києві отримав кілька незначних поранень. Зараз з ним все добре.

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану та Пошуковій ініціативі Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим

Теги: революція , пошуки , зниклі активісти , Майдан