СБУ шукає скандального "підполковника" з Горлівки

Максим Опанасенко
18 квітня 2014р. 16:08

Служба безпеки України шукає громадянина Російської Федерації - члена диверсійної групи Ігоря Бєзлєра. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Саме ця людина на відео "перепідпорядковує" міліцію Горлівки:

"За достовірними даними, до 2002 року І. Бєзлєр проходив службу в підрозділах ГРУ ГШ ЗС РФ, закінчив службу у званні підполковник. Після цього був направлений до України. У лютому 2014 року з І.Безлєром було поновлено зв’язок з боку співробітників ГРУ ГШ ЗС РФ. На виконання їх вказівок зловмисник виїхав до АР Крим, де брав участь у силових акціях із захоплення військових частин, органів влади та управління. У квітні 2014 року І.Бєзлєр за завданням російської військової розвідки у складі диверсійної групи брав участь у захопленні будівлі УСБУ у Донецькій області, а пізніше у захопленні райвідділу МВС України у місті Горлівка" - йдеться в повідомленні СБУ.


Тут кажуть - ймовірно, він перебуває у Горлівці у приміщення захопленого райвідділу міліції. "Пересувається по місту у супроводі групи охоронців, озброєних автоматичною зброєю. Служба безпеки України попереджає, що вказана особа є небезпечним злочинцем. Просимо інформувати про його місце перебування правоохоронні органи України" - йдеться в повідомленні.

 

 

 

Теги: Київ , диверсант , Горлівка , міліція , сепаратисти