ГПУ взялася за ще одне провадження по Януковичу

Максим Опанасенко
19 квітня 2014р. 14:14

Генпрокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про зловживання владою екс-президентом Віктором Януковичем та іншими екс-високопосадовцями. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Кримінальне провадження зареєстровано за зверненням двох громадян України, у яких вони вказують, що вказаними особами упродовж 2010-2013 років вчинено численні зловживання владою, зокрема, невизнання Голодомору 1932-1933 років в Україні геноцидом, переслідування лідерів політичної опозиції, журналістів з боку органів прокуратури, внутрішніх справ, підрозділів Служби безпеки України та судів, а також потурання корупційним діям колишніх керівників найвищих органів влади та правоохоронних органів" - йдеться в повідомленні.

Зараз триває досудове розслідування.

Раніше у ГПУ заявили про цілий ряд кримінальних проваджень стосовно колишніх високопосадовців. Зокрема, у п'ятницю стало відомо, що Генеральна прокуратура України проводить розслідування у кримінальних провадженнях щодо Віктора Януковича, екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і екс-очільника СБУ Олександра Якименка в межах статті "терористичний акт, що призвів до загибелі людей". Трьох екс-посадовців звинувачують у причетності до загибелі людей в центрі Києва 20 лютого.

Теги: Київ , Янукович , гпу