Уряд затвердив виплати для ветеранів під 9 травня

Максим Опанасенко
21 квітня 2014р. 11:34

До 5 травня інваліди війни ветерани Другої Світової повинні отримати одноразові грошові виплати. Про це йдеться постанові Кабміну.

Згідно з постановою, інвалідам війни та колишнім малолітнім в'язням концентраційних таборів, гетто, визнаних інвалідами, мають виплатити:

I група — 2 575 гривень;

II група — 2 250 гривень;

III група — 2 020 гривень.

Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків мають виплатити 795 гривень.

Тим, хто має особливі заслуги перед Батьківщиною повинні виплатити 2 575 гривень. 

Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге мають сплатити 400 гривень.

Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога повинні сплатити 145 гривень.


Теги: Київ , ветерани , гроші