Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Маша Землянська
21 квітня 2014р. 13:50

Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Якщо Ви ще не вирішили, як провести тиждень – ми підібрали різнопланові заходи, що проходитимуть у Києві.

Понеділок, 21-е квітня

У Київському планетарії вистава «Темні матерії + Чорні діри». Чудова і захоплююча подорож до зірок – класичний планетарій. Дізнатися більше можна тут.

У Ботанічному саду Гришка виставка «Едемський сад». Буяння фарб, сонячні промені, що пронизують зелені крони, що ваблять голоси тропічних птахів і шум водоспаду вдалині ... І кожен екзотична квітка здається неймовірною фантазією невідомого художника. На початку виставки Ви потрапляєте на експозицію екзотичних тварин. На ній представлені багато цікаві види рідкісних амфібій і рептилій Старого і Нового Світу.

На малят чекає київський зоопарк. Тварини від мавп до слона чекають на увагу.

У Національному науково-природничому музеї виставка «Живі рекорди Гіннеса». Виставка налічує близько 200 видів рослин і тварин занесених до книги рекордів Гіннеса, екскурсовод розповість вам неймовірні факти. Дізнатися більше можна тут.

Вівторок, 22-е квітня

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Ромео і Джульєтта». Казкова і трагічна історія про справжні почуття - відвагу,сміливість та звісно кохання. Балет на історію Шекспіра на музику Чайковського. Дізнатися більше можна тут. 

У розважальному центрі «Блокбастер» відкрився новий центр для дітей «Kid Ландія». Це масштабний інтерактивний розважальний парк, загальна площа якого становить 4 500 квадратних метрів. У КідЛанд діти зможуть освоїти різні професії, відчути себе дорослими, зрозуміти як працює економіка, навчитися відповідальності і самостійності. Цікова буде і їхнім батькам. Дізнатися більше можна тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка воскових фігур. На виставці будуть представлені історичні персонажі, зірки естради, герої радянських фільмів і письменники. Досвідчений гід розповість Вам про всіх цих особистостях, додавши парочку цікавих подробиць з їхнього життя.. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

Середа, 23-е квітня

У київських кінотеатрах показ мультфільму «Реальна білка». Нерозлучні друзі Білка і Щур живуть у Центральному Парку і думають тільки про одне: де б роздобути чергову порцію горішків? Друзі вирішують викрасти ласощі з фургончика, що перевозить заповітне ласощі. Але ось невдача - фургон використовується бандою грабіжників для нальоту на банк. Білка і Щур вирішують допомогти правоохоронцям і самостійно зловити злочинців, а заодно - під шумок привласнити горішки. Дізнатися більше можна тут.

У Національному цирку нова програма «Браво-Бравушки». Вперше на гостей цирку чекає інтерактивна програма. Саме в цій програмі режисер цирку змогла зібрати два клоунських тріо, а саме бронзових призерів в Монте-Карло "Еківокі" та не менш відоме «Клоунське тріо Маріпосса» з новими номерами та сюрпризами для Вас, які будуть постійно змагатися один з одним, аби довести Вам, що кожний з них гідний Вашої уваги та оплесків. Романтичний герой дитячих казок П'єро буде полонити серце неприступної красуні Співачки. Чи відповість вона йому взаємністю чи ні, ви обов'язково дізнаєтеся? Кожен глядач буде не просто дивитися виставу, але стане безпосереднім учасником клоунських пригод. Дізнатися більше можна тут.

На виставу запрошує дельфінарій Немо. Вистави заплановані на 15:00 та 18:00. вартість квитків – 80 гривень. Дізнатися більше можна тут.

Четвер, 24-е квітня

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Дюймовочка». Понад два десятиліття живе «Дюймовочка» у репертуарі театру, мовою танцю оповідаючи маленьким глядачам про нeзвичайні та захоплюючі пригоди маленької дівчинки, народженої з прекрасної квітки. Дізнатися більше можна тут.

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в новому торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка «3D живопис». Це 28 унікальних і кращих картин. До того ж організатори щомісяця обіцяють представляти публіці 5 нових творів. Також на виставці працюють професійні фотографи, які підкажуть і допоможуть зробити найкращі знімки.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка «3D живопис». Це 28 унікальних і кращих картин. До того ж організатори щомісяця обіцяють представляти публіці 5 нових творів. Також на виставці працюють професійні фотографи, які підкажуть і допоможуть зробити найкращі знімки.

На виставу запрошує дельфінарій Немо. Вистави заплановані на 15:00 та 18:00. вартість квитків – 80 гривень. Дізнатися більше можна тут.

П’ятниця, 25-е квітня

У Театрі на Липках вистава «Казкові Мандри». З піснею крокуючи дорогами світу, Солдат зустрічає на своєму шляху Відьму, яка пропонує йому спуститися у старий колодязь, аби дістати з його дна золоті монети. Щоправда, чаклунка виявилася нечесною і спробувала забрати усе добуте золото собі. Однак Солдат завдяки своїй військовій спритності повернув скарб і у пошуках кращої долі вирушив до королівського палацу. Першою, кого він там зустрів, була Принцеса. Вона хоч і зачаровувала усіх своєю красою, але характер мала такий, що з нею не міг впоратися навіть таточко Король. Між тим, Солдат вирішив, що всупереч застереженням Доброго Чарівника, який подарував йому чарівне кресало, заволодіє серцем Принцеси. Дізнатися більше можна тут.

У торгово-розважальному центрі «Дрім таун» виставка живих тропічних метеликів. Метелики - це символ любові, щастя і благополуччя. Коли ми дивимося на них, час ніби зупиняється, і в суєті міста, в світі бетону і каменю, починаєш бачити навколишній світ в інших, соковитих і яскравих фарбах, і розумієш, що життя прекрасне. На Землі налічується близько 165 тисяч видів метеликів, які чарують і надихають своєю легкістю і багатоцвіттям. Ніжні, витончені, різних форм і розмірів крильця метеликів так нагадують пелюстки квітів! Насолоджуйтеся справжньою красою природи!

Субота, 26-е квітня

У Національній опері України вистава «Лебедине озеро». Балет на 3 дії на класичну музику Чайковського. Чарівна історія про кохання та чари, візвагу та зраду, добро та зло. Дізнатисябільше можна тут.

У Київському театрі ляльок вистава «Солом’яний бичок». Знайома з дитинства казка про добро та зло. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Лебедине озеро». Балет на 3 дії на класичну музику Чайковського. «Лебедине озеро» – символ російського класичного балету. Наявність у репертуарі театру такого масштабного класичного твору є свідченням високого професіоналізму балетної трупи, майстерності солістів та кордебалету. Дізнатися більше можна тут.

Неділя, 27-е квітня

У Національній опері України вистава «Казка про царя Салтана». Казка на 2 дії з хореографічними епізодами та мультиплікаційними і проекційними ефектами. Дізнатисябільше можна тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Пригоди Буратіно». Мовою музики, танцю і яскравого театрального дійства вистава розповість про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса та його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла. Дізнатися більше можна тут.

У Театрі на Липках вистава «Не хочу бути собакою». В тридев’ятому господарстві, в тридев’ятому дворі, жили собі, були собі Півень та Кіт, і працювали кожен на своїй посаді. Півень – півнем, Кіт – котом. Одного ранку двір облетіла звістка, що з’явилося вакантне місце собаки, до якого додається шикарна будка та яскравий ланцюг. Почали Кіт та Півень зазіхати на таку привабливу посаду. Та ось з’являється у дворі справжня Собака, і, здається, все зараз стане на свої місця. Але згодом Півень та Кіт з’ясовують, що вона втекла від свого жорстокого хазяїна, і, шукаючи для себе іншого призначення, твердо вирішила вже ніколи не бути Собакою. Дізнатися більше можна тут.

У Київському театрі ляльок вистава «Попелюшка». Ця вистава дає змогу зустрітися з героями відомої з дитинства казки. Хто ж може бути лідером? Історія про обру дівчину, яка перетворилась на спражню принцезу завдяки добру та силі духу. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У музею популярної науки та техніки «Експериментаріум» на 18:00 запланована вистава «Хімічне реактив шоу». Тут ви дізнаєтеся: що таке хімія і як вона працює. А ще – побачите хімічні експерименти. Дізнатися більше можна тут.

Теги: гроші , діти , Київ