ДУСя віддала 15 мільйонів за комуналку держдач

Максим Опанасенко
22 квітня 2014р. 11:37

З 17 березня по 1 квітня відпочинкові комплекси Державного управління справами уклали низку угод на комунальні послуги для комплексів "Конча-Заспа" і "Пуща-Водиця". Про це повідомляють "Наші гроші".

На це витратили 14,97 мільйонів гривень. "Комунальні послуги для Будинку відпочинку "Конча-Заспа" ДУС коштуватимуть мінімум в 10,11 млн грн. Наразі вже укладено угоди на постачання газу на 6,15 млн грн. й електроенергії на 3,54 млн грн. Окрім того оголошено тендер на опалення й гарячу воду – 0,42 млн грн. Комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" ДУС газ обійдеться в 3,56 млн грн, електрика 1,03 млн грн, гаряча вода й опалення – в 0,15 млн грн., каналізація в 0,11 млн грн. Тобто загалом на комунальні послуги витратять щонайменше 4,85 млн грн" - йдеться в повідомленні. Всі гроші - з держбюджету.

Разом з цим Уряд заявляє про припинення фінансування витрат на утримання держдач, наданих чиновникам. Також за повідомленням "Урядового порталу", Кабмін вже готує рішення про продаж майна Державного управління справами.

Державними дачами користувалася і користується ціла низка колишніх і нинішніх чиновників. Зокрема, в "Пущі-Водиці" є будинок і екс-очільника ДУС Андрія Кравця. "Межигір'я" колишнього президента Віктора Януковича свого часу також було просто державною дачею "Пущі-Водиці".

 

Теги: держдачі , ДУС , Київ , гроші , мільйони