"Украерорух" купив тренажер дорожчий за сам літак

Максим Опанасенко
22 квітня 2014р. 12:23

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України уклало угоду з чеською компанією ITC Exim s.r.o. на придбання тренажера літака. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 11,12 мільйонів доларів. За ці гроші придбали тренажер літака Beechcraft King Air 350 (КТС – BKA 350) - для підготовки екіпажу до польотів, а також для відпрацювання завдань тренажерної підготовки. "Тренажер має імітувати нормальні (штатні), складні та аварійні ситуації польоту в реальному масштабі часу на усіх етапах виконання польоту, також створювати зображення різних ландшафтів, будівель, неба і моря, різні акустику польоту й кліматичні умови. До кінця поточного року тренажер мають доставити, встановити й налагодити у відокремленому підрозділі Украероруху "Центр авіаційної підготовки та сертифікації" у Києві" - йдеться в повідомленні.

При цьому, за даними "Наших грошей", самі літаки Beechcraft King Air 350i коштують близько 7,5 мільйонів доларів.

Цікаво також, що за даними чеського реєстру компаній, переможець тендеру заснований прописаним у Празі українцем Геннадієм Коваленком. У 2012-му власником фірми став Олександр Вчерашнюк. "На сорінці Вчерашнюка у соцмережі Facebook зазначено, що мешкає він у Києві, закінчив КПІ за спеціальність «Видавнича справа», а працює наразі менеджером з зовнішньоекономічної діяльності у SportTop LLC. Це мережа магазинів, яка спеціалізується на тренажерах та спорттоварах" - йдеться в повідомленні.

Теги: Київ , Украерорух , тендер , тренажер , літаки