Міндоходів взялось за «Цілющий»

Маша Землянська
22 квітня 2014р. 16:32

У Міндоходів виявилои незаконну схему продажу алкоголю. Чудодійний напій. Як про те стверджує реклама – «Цілющий», виявився звичайною горілкою без акцизної марки.

«Днями столичні фахівці слідчо-оперативних підрозділів Міндоходів вилучили з незаконного обігу значну партію алкоголю, що реалізовувався під виглядом настоянки одного із відомих брендів. У складському приміщенні в одному з сіл Бориспільського району Київської області співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у м. Києві вилучили 43 971 пляшку вказаної настоянки ємністю 0,25 л. та 0,5 л. орієнтовною вартістю 915 тисяч гривень. Партію алкоголю було вилучено в рамках розслідування кримінального провадження про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Цікаво, що попередні висновки проведеної експертизи вказали, що вміст пляшок з настоянкою – це звичайна горілка, придатна до вживання. Проте особливістю продажу напою стала відсутність марок акцизного податку», - йдеться в повідомленні Міндоходів. Оскільки незаконна схема продажу «лікувальної» горілки використовується по всій України, наразі стоїть питання про вилучення надзвичайно великого об’єму вказаної горілчаної продукції. 

"Свідомо" торік в рамках серії розслідувань "Про що мовчить реклама ліків" вже писало про цей напій - прочитати його можна тут.

 

Теги: гроші , ліки , Київ