Список зниклих з Майдану скоротився на 2 людини

Надія Другова
22 квітня 2014р. 18:07

Список зниклих з Майдану скоротився на 2 людини

Станом на 22 квітня спільними зусиллями волонтерів пошукових груп було знайдено дві людини!

1.Дубина Микола Сергійович.

Чоловік востаннє контактував із рідними 16 лютого. Тоді він знаходився у Будинку профспілок  із пораненням гомілки. Після того, як профспілки горіли, зв'язок із Миколою зник.

Сьогодні волонтерам вдалося зконтактуватися через соцмережу із братом зниклого. Той повідомив, що він знайшовся і зараз знаходиться вдома. Наостанок подякував за допомогу.


2. Кононко Олександр Олександрович.

15 лютого, під час чергової зачистки Майдану, контакт із Сашком зник.За пошуками звернулися хлопці із сотні.

Не маючи ні контактів зниклого, ні інформації про його родичів, волонтери задіяли Обухівську міську раду, написавши листа-прохання допомогти у пошуках.

Сьогодні представник Обухівської ради подзвонив одному із активістів-пошуковиків і повідомив, що Олександр Кононко живий та здоровий. Про це їм розповіла мама новознайденого.

"Нещодавно він переїхав у Донецьк. З мамою щодня передзвонюється" - зазначив працівник міської ради.

Зараз хлопець знаходиться на донецькому Майдані.

P.S. Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану та Пошуковій ініціативі Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!

Теги: Майдан , зниклі активісти , пошуки , революція