Києву повернуть Гостинний двір та Будинок актора

Надія Другова
23 квітня 2014р. 16:50

У власність Києва буде повернуто Гостинний двір, книжковий магазин "Сяйво", Будинок актора, Центр серця та стадіон "Старт". Про це на прес-конференції заявив виконувач обов'язків київського міського голови Володимир Бондаренко.

"Ми вхопили і затягнули за хвоста Київський іподром, який викрадався...Ми повернули у власність Києва книжковий магазин "Сяйво", Будинок актора. Залишились тільки юридичні нюанси", - розповів в.о. глави КМДА. Також за словами в.о міського голови, у планах - повернути Києву медичну установу "Центр серця" та стадіон "Спартак", котрий нібито хотів забрати під забудову син екс-прем'єра Миколи Азарова.

Крім того, Володимир Бондаренко  поставив за  завдання розпочати підняття усієї юридичної бази по Гостинному двору.

Від редакції. Цікаво, що "Сяйво" повернуте місту ще восени 2011-го. Книгарню за часи екс-голови Шевченківської райради Віктора Пилипишина продали у 2009-му - в інтересах депутата від Блоку Черновецького В'ячеслава Супруненка. Протести киян на захист книгарні протягом півтора року не давали результату. Все змінилося лише після того, як влада в Києві змінилася і "молоду команду" мера Леоніда Черновецького почали витісняти. Так, головного фігуранта по "Сяйву" - Супруненка  тоді було оголошено в міжнародний розшук - за розбій кількарічної давнини. Згодом Господарський суд Києва повернув "Сяйво" місту. Ремонтні роботи тривали кілька місяців. Восени 2011-го книгарня відкрилася як муніципальна. Що вирішено повертати місту зараз - загадка.