Партнер "яценюківця" отримав 3 млн на дитсадки

Максим Опанасенко
24 квітня 2014р. 12:18

Управління освіти Оболонської районної держадміністрації Києва уклало дві угоди з ПП "БК НЕК" на реконструкцію двох дитсадків району. Про це повідомляють "Наші гроші".

Мова йде про заклад №208 на Оболонському проспекті, 7а і №572 на Оболонському проспекті, 14-г. Загальна вартість угод - 3,05 мільйонів гривень.

"Тендери проведено за процедурою закупівлі в одного учасника. Замовник обгрунтував це тим, що 21 листопада 2012 року за результатами відкритих торгів уклав угоди з "БК НЕК". Але в процесі виконання робіт було з’ясовано, що внутрішні інженерні мережі, влаштовані в 70-х роках минулого століття, не придатні до подальшої експлуатації, тому потребують капітального ремонту, а саме: сантехнічні та електричні прилади підлягають заміні, що не було передбачено проектно-кошторисною документацією. Відтак виникла потреба у закупівлі додаткових робіт" - йдеться в повідомленні.

За даними "Наших грошей", власником "БК НЕК" є Віктор Єфіменко. Йому також належить частка у ТОВ "Тетерів Сіті". "До листопада 2011 року співвласником «Тетерів Сіті» разом з Леонідом Ковальчуком був Олег Гоц, відомий як депутат Узинської міськради від партії "Фронт змін". Єфіменко тоді був директором підприємства" - йдеться в повідомленні.

 

Теги: Київ , дитсадки , Оболонь , ремонт , реконструкція