Дружина екс-голови ДУС також "будувала" Хонку

Максим Опанасенко
24 квітня 2014р. 14:13

ПП "Броварська нерухомість", засновницею котрого є дружина колишнього очільника Державного управління справами Андрія Кравця Марина Пелих, також "доклало" руку до зведення президентської резиденції у Межигір'ї. Про це свідчать документи з порталу YanukovychLeaks.

Так, у 2008-му вони отримали цілий ряд безготівкових платежів на облаштування об'єктів Межигір'я, зокрема й самої Хонки.

Документ підписаний зокрема й Віталієм Сахацьким, котрий свого часу працював в компанії "Танталіт", котра володіла найбільшим земельним шматком Межигір'я, і у фірмі "Девелоперська компанія "АВК", котра виконувала роль генпідрядника будівництва у Межигір'ї. З приходом Віктора Януковича на президентський пост, а Андрія Кравця - на пост очільника ДУС, Сахацький також отримав посаду у Державному управлінні справами - місце начальника Управління капітального будівництва та житлового господарства.


 

"Гості" з "Броварської нерухомості" також мали мали право заїзду на територію "Межигір'я". Щоправда, самої Пелих в цьому списку чомусь немає.

Цікавим є і наступний документ. За ним 1 262 500 гривень пішли на "Арки Крещатик" для "Кравца" (дивіться пункт 13).

Мова може йти про арки, де зараз знаходиться заклад "Шоколадниця". Раніше ця площа належала державному підприємству "Агроспецсервіс" Міністерства аграрної політики. Частинку державної будівлі продали у 2007-му якраз "Броварській нерухомості". В той момент Андрій Кравець (якщо звісно мова в документі йде саме про нього) вже був заступником міністра Кабінету міністрів, а згодом став нардепом.

Цей об'єкт фактично став початком створення цілої імперії нерухомості фірм, пов'язаних з Мариною Пелих. Загалом протягом останніх кількох років вони отримали декілька дуже ласих шматків в центральній частині міста - у Пасажі, Круглоуніверситетській, Поштовій площі біля Вокзалу. Більше про це читайте тут.


 


 

 

Теги: Хонка , Кравець , Київ , Янукович , Бровари , Пелих