СБУ: Над вбивством депутата "працювали" росіяни

Максим Опанасенко
24 квітня 2014р. 17:00

Служба безпеки України встановила причетність громадянина Росії, підполковника ГРУ Ігоря Бєзлєра до вбивства депутата Горлівської міськради Володимира Рибака. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Працювала над цим і група під керівництвом росіянина, офіцера ГРУ Ігоря Стрєлкова. 

І Стрєлков, і Бєзлєр за даними СБУ "працювали" в Криму під час заворушень і фактичної окупації півострова російськими військовими. Опісля офіцерів "перекинули" на схід України.

"Встановлено, що 17 квітня 2014 року Бєзлєр (позивний "Бес") поставив завдання начальнику самопроголошеної міліції м. Горлівка щодо нейтралізації В.Рибака, який намагався встановити державний прапор на будівлі Горлівської РДА. Одночасно Бєзлєр надав вказівку члену своєї групи, військовослужбовцю РФ викрасти В.Рибака, посадити в автомобіль та вивести в обумовлене місце, де застосувати щодо нього заходи фізичного впливу. Сам він планував особисто виїхати в місце, де утримувався Рибак. Далі за вказівкою "Стрілка" (Ігор Стрєлков) Володимира Рибака було доставлено у штаб сепаратистів в м. Слов’янськ, де з ним особисто мав поспілкуватися Ігор Стрєлков. Встановлено також, що 20 квітня 2014 року Стрєлков особисто давав вказівку самопроголошеному меру м. Слов’янськ В.Пономарьову вивезти зі штабу тіло вбитого В.Рибака, яку той виконав" - йдеться в повідомленні.

 

42-річного депутата міськради від "Батьківщини" Володимира Рибака викрали минулого тижня. У вівторок його тіло було знайдене в Сіверському Донці. Перед смертю чоловіка катували.