У КМДА збирають назви вулиць для Довідника Києва

Маша Землянська
25 квітня 2014р. 10:35

Департамент містобудування та архітектури завершує розробку офіційного довідника «Вулиці міста Києва» та електронного реєстру вулиць столиці. Останнім кроком у формуванні такого довідника є збір інформації щодо незначної кількості вулиць, розташованих на територіях садових товариств. Для цього їхніх мешканців просять поділитися інформацією - надавати дані садові товариства можуть за адресою: вулиця Хрещатик, 32, кабінет 51 (прийомні дні - п’ятниця 10:00-16:00, обідня перерва 13:00-14:00) або ж за телефоном 221-03-49.

«Зібрана у єдину систему обліку інформація про вулиці Києва дозволить зберегти історію найменувань вулиць та відповідні офіційні документи щодо їх назв. Тож кияни зможуть ідентифікувати всі вулиці на території міста. А інформація про місце розташування садових товариств та вулиць на їх території дасть змогу обліковувати садовим товариствам свою вуличну мережу та зберігати транспортні комунікації в межах садових товариств», - зазначив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш.

Наразі Довідник містить 2660 статей про об’єкти Києва -це алеї, бульвари, вулиці, набережні, площі, проспекти, провулки, проїзди, тупики, шосе, узвози, лінії.

 

 

Теги: Київ , дорога