СБУ "взяло" двох українців-диверсантів

Максим Опанасенко
25 квітня 2014р. 12:24

Співробітники Служби безпеки України затримали двох українців, котрі виконували завдання російської розвідки щодо розвідувально-підривної діяльності. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Зокрема, військовослужбовець Внутрішніх військ МВС України, завербований співробітником Головного розвідувального управління Генерального Штабу Збройних Сил Російської Федерації, повинен був здобути та передати своєму кураторові інформацію з обмеженим доступом щодо дислокації та діяльності Внутрішніх військ МВС України. 12 квітня СБУ затримала військовослужбовця у потязі сполученням "Київ-Сімферополь", у нього було вилучено флеш-накопичувач, на якому містилась таємна інформація щодо схем зв’язку та спецзв’язку Внутрішніх військ МВС України. В іншому випадку співробітники СБУ затримали військовослужбовця Збройних сил України під час спроби в’їхати до АР Крим" - йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, ще в березні підполковник Державного науково-випробувального Центру Повітряних сил ЗС України, що у Феодосії, був завербований співробітником ГРУ ГШ ЗС РФ. Йому поставили завдання - працевлаштуватися у київському Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки ЗС України. Підполковник здобув фото таємних документів і матеріали по проектуванню безпілотних літаків. Чоловік також був затриманий.

За цієї статтею - "державна зрада" - чоловіки можуть отримати до 15 років тюрми.

 

Теги: Київ , зрадники , військові , розвідники