Захисник Києва йтиме в Київраду з "Батьківщиною"

Максим Опанасенко
27 квітня 2014р. 10:43

Відомий гродадський активіст Ігор Луценко вирішив йти на вибори в Київраду в складі "Батьківщини". Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Щодо виборів у Київраду – йтиму по списку Батьківщини, третім номером. 
Поясню, чому:)) По-перше, чому список? Тому що зараз не маю змоги нормально займатися округом. Парадокс – я несамовито прагнув київських виборів, боровся за них, навіть 5 днів посидів у ізоляторі за цю боротьбу. Тим не менш, зараз займатися ними саме на округу не бачу ні змоги (революція, м’яко кажучи, не зробила мене більш фінансово підготовленим), ні доцільності (саме ЗАРАЗ, коли йде війна). Якщо ми програємо війну, то програємо і Київ... Чому Батьківщина? По-перше, вони єдині, хто з власної ініціативи запропонували _прохідне_ місце у _прохідному_ списку. Врешті, я вже скоро два роки як помічник Олександра Бригинця, нардепа фракції Батьківщини, тому все досить логічно;)" - написав Луценко на своїй сторінці.

Ігор Луценко, в першу чергу, відомий захистом Києва від забудов в складі руху "Збережи старий Київ". Згодом він виступав проти роботи Київради і голови КМДА Олександра Попова, термін роботи котрих закінчився ще на початку літа 2013-го, у складі ініціативи "Воля". "Батьківщина", до слова, також була представлена в складі попереднього скликання Київради.

Навесні Луценко заявив про наміри балотуватися на посаду міського голови.

Нагадаємо, вибори мера Києва і Київради пройдуть 25 травня.

Теги: мерія , вибори , Батьківщина , Луценко , Київ , Київрада