МВС: "Топаза" вже взяли під варту

Максим Опанасенко
27 квітня 2014р. 12:19

Одного з керівників АнтиМайдану в Києві, у Маріїнському парку і активіста з групи харківських сепаратистів Ігната Крамського, відомого як "Топаз", взяли під варту. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Рішення прийняв Київський райсуд Харкова.  "29 березня суд виніс рішення щодо обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, не зважаючи на те, що слідчі органи разом із працівниками прокуратури наполягали на більш суворих заходах стосовно вказаного громадянина. 4 квітня Харківський Апеляційний суд розглянув скаргу прокуратури міста Харкова та задовольнив її частково, залишивши підозрюваного під цілодобовим домашнім арештом та зобов’язавши його носити при цьому електронний засіб контролю. Проте 7 квітня підозрюваний порушив міру запобіжного заходу та зник з метою переховування від слідства. 25 квітня гр. Крамського було затримано працівниками СБУ на території іншого регіону та спільно зі співробітниками МВС доставлено до Харкова" - йдеться в повідомленні міліції.

Описание: 1

"Топаза" було затримано за участь в заворушеннях у Харкові на початку березня. Раніше чоловік керував антимайданівцями в Києві. Тоді ж він засвітився на відео лояльного до АнтиМайдану журналіста Сергія Рульова. Зйомки, до слова, для Рульова закінчилися не дуже приємно - на нього напали підлеглі "польового командира". До слова, саме це відео породило інтернет-мем "Топаз, дай команду".

Цікаво, що у столиці чоловік також "попався" - наприкінці лютого, в руки активістів Майдану. Тоді його відпустили.