Куди піти з дитиною: гід на тиждень та свята

Маша Землянська
28 квітня 2014р. 10:51

Куди піти з дитиною: гід на тиждень та свята

Якщо Ви ще не вирішили, як провести тиждень – ми підібрали різнопланові заходи, що проходитимуть у Києві.

Понеділок, 28-е квітня

У Ботанічному саду Гришка виставка «Едемський сад». Буяння фарб, сонячні промені, що пронизують зелені крони, що ваблять голоси тропічних птахів і шум водоспаду вдалині ... І кожен екзотична квітка здається неймовірною фантазією невідомого художника. На початку виставки Ви потрапляєте на експозицію екзотичних тварин. На ній представлені багато цікаві види рідкісних амфібій і рептилій Старого і Нового Світу.

На малят чекає київський зоопарк. Тварини від мавп до слона чекають на увагу.

У Національному науково-природничому музеї виставка «Живі рекорди Гіннеса». Виставка налічує близько 200 видів рослин і тварин занесених до книги рекордів Гіннеса, екскурсовод розповість вам неймовірні факти. Дізнатися більше можна тут.

Вівторок, 29-е квітня 

У Київському планетарії сферичний фільм «Володіння Світла». 29 квітня пройде сонячне затемнення. На жаль - з нашої частини Земної кулі ми не зможе його спостерігати по- справжньому. Але в Києві є місце, де кожен зможе побачити це рідкісне астрономічне явище, в якому з приголомшливими ефектами на величезному куполі площею 830 квадратних метрів продемонструється повне затемнення Сонця. І розповідатиметься про зародження Всесвіту від Великого вибуху до наших днів. Телескопи будуть встановлені прямо на площі навпроти Київського планетарію біля метро «Олімпійська». Дізнатися більше можна тут

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Бармалей та Айболить». Знайомі з дитинства персонажі улюблених казок Чуковського – добрий лікар Айболить та лихий розбійник Бармалей ожили у новому балеті, створеному для нашого театру відомим українським композитором Юрієм Шевченком. Та чи можемо ми уявити лихого розбійника Бармалея сентиментальним мрійником, що доглядає за квітами і виконує всі забаганки своєї вередливої донечки Бармалюні? Ні? Так поспішайте ж на виставу «Бармалей та Айболить», де на вас чекає зустріч із цікавими та захоплюючими пригодами знайомих та незнайомих героїв. Дізнатися більше можна тут.

У розважальному центрі «Блокбастер» відкрився новий центр для дітей «Kid Ландія». Це масштабний інтерактивний розважальний парк, загальна площа якого становить 4 500 квадратних метрів. У КідЛанд діти зможуть освоїти різні професії, відчути себе дорослими, зрозуміти як працює економіка, навчитися відповідальності і самостійності. Цікова буде і їхнім батькам. Дізнатися більше можна тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка воскових фігур. На виставці будуть представлені історичні персонажі, зірки естради, герої радянських фільмів і письменники. Досвідчений гід розповість Вам про всіх цих особистостях, додавши парочку цікавих подробиць з їхнього життя.. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

Середа, 30-е квітня 

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Музичні класики -3». Під час вистави буде здійснено подорож чарівним світом оперного мистецтва, глядач матиме змогу познайомитися із цікавими фактами з історії опери, відвідати найкращі театри світу. У доступній інтерактивній формі, відбудеться знайомство з невід’ємною частиною будь-якої оперної вистави – партитурою, а провідником у цій подорожі буде геніальний композитор Моцарт. Дізнатися більше можна тут.

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Ікони святих воїнів» подружжя художників Софії Атлантової та Олександра Клименка, які працюють у галузі іконопису та церковного малярства,творчо використовуючи традиції візантійського, давньоруського та українського середньовічного мистецтва. Дізнатися більше можна тут.

У київських кінотеатрах показ мультфільму «Lego фільм». Звичайна лего-фігурка, помилково вважає себе фігуркою з елітного набору, погоджується приєднатися до походу проти злого лего-диктатора, який планує склеїти разом весь всесвіт. Дізнатися більше можна тут.

У Національному цирку нова програма «Браво-Бравушки». Вперше на гостей цирку чекає інтерактивна програма. Саме в цій програмі режисер цирку змогла зібрати два клоунських тріо, а саме бронзових призерів в Монте-Карло "Еківокі" та не менш відоме «Клоунське тріо Маріпосса» з новими номерами та сюрпризами для Вас, які будуть постійно змагатися один з одним, аби довести Вам, що кожний з них гідний Вашої уваги та оплесків. Романтичний герой дитячих казок П'єро буде полонити серце неприступної красуні Співачки. Чи відповість вона йому взаємністю чи ні, ви обов'язково дізнаєтеся? Кожен глядач буде не просто дивитися виставу, але стане безпосереднім учасником клоунських пригод. Дізнатися більше можна тут.

На виставу запрошує дельфінарій Немо. Вистави заплановані на 15:00 та 18:00. вартість квитків – 80 гривень. Дізнатися більше можна тут.

Четвер, 1-е травня

У Національній опері України вистава «Спляча красуня». Балет на 3 дії про чарівну історію кохання та чари, візвагу та зраду, добро та зло. Дізнатися більше можна тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Дюймовочка». Понад два десятиліття живе «Дюймовочка» у репертуарі театру, мовою танцю оповідаючи маленьким глядачам про нeзвичайні та захоплюючі пригоди маленької дівчинки, народженої з прекрасної квітки. Дізнатисябільше можна тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка «3D живопис». Це 28 унікальних і кращих картин. До того ж організатори щомісяця обіцяють представляти публіці 5 нових творів. Також на виставці працюють професійні фотографи, які підкажуть і допоможуть зробити найкращі знімки.

На виставу запрошує дельфінарій Немо. Вистави заплановані на 15:00 та 18:00. вартість квитків – 80 гривень. Дізнатися більше можна тут.

П’ятниця, 2-е травня

У Київському театрі ляльок вистава «Солом’яний бичок». Знайома з дитинства казка про добро та зло. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в новому торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

У торгово-розважальному центрі «Дрім таун» виставка живих тропічних метеликів. Метелики - це символ любові, щастя і благополуччя. Коли ми дивимося на них, час ніби зупиняється, і в суєті міста, в світі бетону і каменю, починаєш бачити навколишній світ в інших, соковитих і яскравих фарбах, і розумієш, що життя прекрасне. На Землі налічується близько 165 тисяч видів метеликів, які чарують і надихають своєю легкістю і багатоцвіттям. Ніжні, витончені, різних форм і розмірів крильця метеликів так нагадують пелюстки квітів! Насолоджуйтеся справжньою красою природи!

Субота, 3-е травня

У Театрі на Липках вистава-казка «Не хочу бути собакою». В тридев’ятому господарстві, в тридев’ятому дворі, жили собі, були собі Півень та Кіт, і працювали кожен на своїй посаді. Півень – півнем, Кіт – котом. Одного ранку двір облетіла звістка, що з’явилося вакантне місце собаки, до якого додається шикарна будка та яскравий ланцюг. Почали Кіт та Півень зазіхати на таку привабливу посаду. Та ось з’являється у дворі справжня Собака, і, здається, все зараз стане на свої місця. Але згодом Півень та Кіт з’ясовують, що вона втекла від свого жорстокого хазяїна, і, шукаючи для себе іншого призначення, твердо вирішила вже ніколи не бути Собакою. Дізнатися більше можна тут.

У Київському театрі ляльок вистава «Червона шапочка». Знайома з дитинства казка про добро та зло, сміливість та прогоди. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У Національному академічному театрі російської драми вистава «Ромео та Джульєтта». Історія вічного кохання та почуттів на п’єсу Шекспіра. Дізнатися більше можна тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Лускунчик». «Лускунчик» Петра Чайковського – один із найпопулярніших у світі балетів, який у багатьох країнах став частиною новорічно-різдвяного ритуалу. Це дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій – подарує маленьким і дорослим глядачам незабутні відчуття краси і свята у будь-яку пору року. Дізнатися більше можна тут.

Неділя, 4-е травня

У Театрі на Липках вистава-казка «Зеленими пагорбами океану». Будь-які перешкоди, труднощі, непорозуміння подолають ті, хто вміє мріяти, любити та товаришувати. В житті кожного наступає мить, коли потрібно підводити підсумки. Старий Вовк, понівечений у численних битвах, ватажок лісової банди, насправді страждає від самотності. Статус і пошана від «друзів-злодіїв» зовсім не гріють душу. Зрозумівши це, він починає пошуки такого друга, який буде любити його по-справжньому. Дізнатися більше можна тут.

У Національній опері України вистава «Шехеразада». Балет на 1 дії про історію кохання та чари, чарівні ночі Сходу та пригоди. Дізнатися більше можна тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Пригоди Буратіно». Мовою музики, танцю і яскравого театрального дійства вистава розповість про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса та його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла. Дізнатися більше можна тут.

У Київському театрі ляльок вистава «Пітен Пен». Ця вистава дає змогу зустрітися з героями відомої з дитинства казки. Хто ж може бути лідером? Історія про обру хлопчика, яка перетворюється на героя завдяки добру та силі духу. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У музею популярної науки та техніки «Експериментаріум» на 18:00 запланована вистава «Хімічне реактив шоу». Тут ви дізнаєтеся: що таке хімія і як вона працює. А ще – побачите хімічні експерименти. Дізнатися більше можна тут.