ГПУ нагадало про заблоковане у лютому метро

Максим Опанасенко
29 квітня 2014р. 13:00

Генпрокуратура долучила до матеріалів кримінального провадження по факту блокування метро в Києві наприкінці лютого висновки, надані Тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради, яка вже завершила перевірку факту. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Метро в місті було повністю перекрите в дні наймасштабніших силових протистоянь в центрі міста - з 18 по 20 лютого. За інформацією тодішньої київської влади, це було зроблено для запобігання терористичним актам. По факту, це призвело до часткового блокування пересування киян по місту загалом і унеможливлення відступу активістів Майдану в разі початку штурму.

"Крім цього, у зазначеному кримінальному провадженні наразі тривають активні слідчі дії. Зокрема, вжито заходів до вилучення необхідних документів та допиту осіб, причетних до кримінального правопорушення. Крім того, у ході досудового розслідування на підставі ухвали суду призначено ревізію щодо дотримання вимог законодавства службовими особами КП "Київський метрополітен" при веденні фінансово-господарської діяльності упродовж минулого та поточного років, а також стосовно встановлення розміру матеріальних збитків, завданих зупиненням роботи всіх станцій Київського метрополітену" - йдеться в повідомленні ГПУ.

 

Теги: Київ , метро , гпу