Турчинов перепризначив Луценка на посаду радника

Максим Опанасенко
29 квітня 2014р. 15:52

Виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов скасував наказ тижневої давності про призначення Юрія Луценка своїм радником. Про це йдеться в указі в.о. президента.

Офіційна причина - указ був нереалізованим.

Разом з цим, Турчинов підписав новий наказ - знову про призначення Луценка радником, але з приміткою "поза штатом" - тобто, на громадських засадах.

З чим конкретно пов'язані такі дії - невідомо.

При цьому варто зазначити, що Юрій Луценко 26 квітня на своїй сторінці у Facebook заявив про свою підтримку кандидата в президента Петра Порошенка і закликав голосувати українців за нього. "На Майдані ми обрали євроінтеграцію і незалежність. Тому я закликаю голосувати за Петра Порошенка. Його перемога вже 25 травня одночасно стане перемогою над Кремлем і не стане програшем інших демократичних кандидатів. Всі вони зможуть ввійти у владну коаліцію євроремонту після обрання нової ВР. Декілька тижнів тому П. Порошенко запропонував таку співпрацю "Батьківщині". Та зрештою мова не про посади" - написав Луценко у своєму Facebook.


 

Найбільше протистояння на майбутніх президентських виборах (якщо вони відбудуться) очікується саме між Петром Порошенком і кандидатом від "Батьківщини" Юлією Тимошенко. 

 

Теги: Турчинов , Луценко , Київ