Facebook заборонив голих Femen

Христина Заник
22 березеня 2011р. 9:31

Адміністрація соціальної мережі Facebook закрила доступ до сторінки жіночого руху Femen, - повідомляє прес-служба руху.

"На Facebook заборонено розміщення фотографій, що ображають інших користувачів, містять оголені частини тіла, що зображують вживання наркотиків, насильство або якось інакше порушують правила, викладені в Умовах використання сайту. Дані обмеження необхідні, для того щоб Facebook залишався безпечним і надійним простором для спілкування для всіх користувачів, в тому числі, дітей ", - йдеться у повідомленні модераторів.

Сторінку жіночого руху на Facebook завів і активно розвивав житель Львова за власною ініціативою. За два місяці сторінка набрала 980 шанувальників, відвідуваність прихильників руху становила 1500 чоловік в день, - кажуть дівчата.

Це не перший випадок цензури по відношенню до руху в інтернеті, - скаржаться активістки. В жовтні минулого року акаунт Femenmovement, на якому розміщував свої відео український жіночий рух Femen, було припинено адміністрацією YouTube.

«Інтернет все менше справляється з роллю притулку для вільнодумних і все більше насаджує заборони і цензуру там, де вони не доречні", - стверджує лідер руху Анна Гуцол.