СБУ: Диверсантів готували у Феодосії (відео)

Максим Опанасенко
30 квітня 2014р. 12:27

Служба безпеки України продовжує розслідувати справу українця, котрий співпрацював з російською розвідкою. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"У ході оперативно-слідчих дій затриманий повідомив, що у квітні ц.р. був завербований співробітником ГРУ ГШ ЗС РФ під час поїздки до АР Крим. З його слів кожен мав змогу приїхати й вступити до лав так званої "самооборони" Криму з подальшим проходженням підготовки на базі навчального центру морської піхоти під Феодосією. Громадяни України, які вступали до незаконних озброєних формувань отримували по 100 гривень на добу, а ті хто мав військову підготовку - у декілька разів більше. В навчальному центрі проходили перепідготовку громадяни України та Російської Федерації, де їх готували для ведення диверсійної діяльності на території України. Навчання проводили інструктори силових відомств РФ" - йдеться в повідомленні.

Затриманий заявив - з 6 по 8 квітня він на чолі групи з 10 осіб брав участь у заворушеннях у Харківській області, в тому числі - у захопленні адміністративних будівель.

 

Теги: Київ , СБУ , сепаратисти , окупанти , терористи