Київводоканал пильнує диспетчерську від захоплення

Маша Землянська
2 травня 2014р. 0:14

1 травня, близько 16:40 біля Головної диспетчерської "Київводоканалу" була зафіксована присутність групи людей у камуфляжній формі, озброєних битами та ланцюгами. Охорона Товариства відреагувала миттєво, посиливши всі засоби безпеки, викликавши наряд міліції та повідомивши про подію Департамент безпеки ПАТ "АК "Київводоканал".

"Правоохоронці, що чергували безпосередньо біля Головної диспетчерської, а також посилений наряд міліції Печерського району, який прибув вже о 16.43, поцікавились у молодиків метою перебування біля Головної диспетчерської – стратегічного об`єкту підвищеного рівня безпеки. Озброєні чоловіки, назвавши себе Громадською обороною Києва, пояснили, що вони охороняють порядок. Побачивши посилену охорону та наряд міліції, молодики прийняли рішення покинути підприємство та поїхали з місця події на власному автобусі. Міліція зафіксувала номерні держзнаки транспортного засобу і прийняла заяву про спробу захоплення підприємства", - йдеться в повідомленні "Київводоканалу".

ПАТ «АК «Київводоканал» наголошує, що будь-яке несанкціоноване втручання в роботу об`єктів Товариства, особливо Головної диспетчерської, є протиправним та може призвести до дестабілізації водопостачання та водовідведення всього Києва, що може спричинити техногенну катастрофу в столиці зокрема та в Україні взагалі.