СБУ: З ночі у Слов'янську йде бій

Максим Опанасенко
2 травня 2014р. 12:11

В ніч на п'ятницю у Слов'янську активізувалася антитерористична операція. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Силами АТО взято під контроль дев’ять блокпостів на околицях міста Слов’янськ. Поранений боєць внутрішніх військ. На даний час місто Слов’янськ заблоковане силами АТО. В районі комбікормового заводу м. Слов’янськ здійснено вимушену посадку вертольоту ЗС України Мі24, який ішов парою. Інший вертоліт збито. Один пілот загинув, один захоплений у полон. Бойовиками також було обстріляно вертоліт МНС, який прибув на місце з бригадою медиків для надання допомоги та евакуації. Поранений один з медиків" - йдеться в повідомленні.

У СБУ кажуть - окупанти збирають цивільне населення для використання його в якості "живого щита" - як в місті, так і на блокпостах.

Також силовики встановили - гелікоптер збили переносним зенітно-ракетним комплексом. "Зазначене свідчить, що на території проведення АТО діють підготовлені, висококваліфіковані іноземні військові фахівці, а не місцеві мирні громадяни, які за свідченням російського керівництва мають зброю, придбану в мисливських магазинах" - йдеться в повідомленні.

 

Теги: АТО , Слов'янськ , Київ , бій , війна