Трьох активістів Майдану призвали до війська

Максим Опанасенко
2 травня 2014р. 12:45

Трьох активістів Майдану призвали до армії. Це Олексій Гриценко, Сергій Коба (АвтоМайдан) та Ілля Кротенко (Рада Майдану, один зі студентських лідерів). 

"Надійшов дзвінок з воєнкомату, що мене призивають у Львівську область. Шукають Ще Кобу Сергія... Здається Автомайдан став сильно заважати. Іду взнавати, що ж там такого у Львівській області чи це після наших акцій під Кабміном та АП))) 
Після пережитого служити ніхто не боїться)) я й сам пішов до військомату одразу ж після Криму) але таке вибіркове запрошення за дзвінком міського воєнкома виглядає не дуже... Я ж до замовників потім доберусь і вже поговорю по військовому" - написав Гриценко у своєму Facebook.

Фото

Фото зі сторінки Гриценка

Фотография: Зі мною забирають ще одного активіста: Кротенко Ілля з ради майдану, який останнім часом активно критикує пана Пашинського)))

Ілля Кротенко, котрого призвали разом з Гриценком, в розмові зі "Свідомо" заявив, що останнім часом активно виступав проти діяльності виконуючого обов'язки голови Адміністрації президента Сергія Пашинського і не виключає, що призов до армії може бути пов'язаний саме з "ліквідацією" "незгодних" активістів.

Доля призову автомайданівця Сергія Коби поки невідома.

Нагадаємо, 1 травня виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов поновив раніше призупинений екс-президентом Віктором Януковичем призов до армії.

Теги: Київ , армія , активісти , Пашинський , призов