ОПОРА: В області зафіксовано підкуп "за" Порошенка

Максим Опанасенко
2 травня 2014р. 18:28

Громадянська мережа ОПОРА, що традиційно слідкує за передвирчими кампаніями, заявляє про факт підкупу виборців у Білій Церкві на користь кандидата в президенти Петра Порошенка.

За даними ОПОРИ, проявом підкупу є безкоштовне звезення людей на зустріч з кандидатом.

poroshenko b.tserkva

"Мітинг на підтримку Порошенка відбувся у Білій Церкві (центр 91 виборчого округу) 30 квітня. Раніше спостерігачі ОПОРИ зафіксували оголошення про зустріч з кандидатом, концерт гурту “Мандри” і підвезення учасників із Вишневого. На самому мітингу стало зрозуміло, що звозили людей фактично з цілої області: Тетіївський район, Обухівський, Таращанський, Фастів, Медвин, Матюші тощо. Той факт, що транспорт організовували від Петра Порошенка, люди підтверджували у коментарях. Один із спостерігачів ОПОРИ записався на такий автобус як учасник мітингу. Він повідомив, що пасажирам безкоштовно роздавали також воду. На самому мітингу учасники отримали по кульці — синій або жовтій, а також їм роздали вже готові плакати із гаслами на кшталт “Порошенку — так!”, “Хочемо жити по-новому” (останні три слова — це основний слоган рекламної кампанії кандидата), “Порошенко — наш Президент”, “Голосуємо за Порошенка”, “Обухівщина за Порошенка” тощо" - йдеться в повідомленні.

poroshenko b.tserkva3

За даними громадянської мережі, згідно з частиною 6 статті 64 Закону України “Про вибори Президента”, передвиборча агітація, яка супроводжується наданням виборцям безоплатно або на пільгових умовах товарів чи послуг, вважається підкупом.

Факт підкупу має встановлювати суд.

poroshenko b.tserkva4

 

Теги: Київ , ОПОРА , порошенко , підкуп