СБУ:Провокації в Одесі проплатили Арбузов-Клименко

Максим Опанасенко
3 травня 2014р. 13:55

Провокації, що відбулися у п'ятницю в Одесі і призвели до силового протистояння, були профінансовані екс-посадовцями Сергієм Арбузовим та Олександром Клименком. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Події за участі незаконних військових формувань з території невизнаного Придністров’я координувалися диверсійними групами з РФ. В результаті спецоперацій, проведених Службою безпеки України у Харкові, Одесі, Миколаєві та Херсоні, терористи-найманці залишилися без місцевої підтримки. Разом з тим, профінансована колишніми високопосадовцями диверсія в українському місті Одеса, була спрямована на зрив стабільності на Півдні України, та за задумом організаторів, мала стати початком масштабної дестабілізації у решті південних регіонів нашої держави" - йдеться в повідомленні.

За повідомленням СБУ, задум спецслужб РФ було зірвано завдяки активній позиції місцевих мешканців. "СБУ спільно з органами МВС ведуться оперативно-слідчі заходи, спрямовані на ідентифікацію як постраждалих внаслідок подій в Одесі, так і їх організаторів" - кажуть в СБУ.

У п'ятницю в Одесі відбулося масове силове протистояння проросійсько налаштованих активістів та активістів ЄвроМайдану і футбольних фанатів. В результаті сутички загинуло близько 40 людей, більшість з них - у пожежі в будинку профспілок. 

 

 

Теги: Київ , СБУ , Одеса , спецслужби , війна