Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Маша Землянська
5 травня 2014р. 11:02

Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Якщо Ви ще не вирішили, як провести тиждень – ми підібрали різнопланові заходи, що проходитимуть у Києві.

Понеділок, 5-е травня 

У Київському планетарії сферичний фільм «Галактична подорож та Легенди про зірки». Захоплююча та містична подорож до зірок з науковою програмою. Дізнатися більше можна тут

У Ботанічному саду Гришка виставка «Едемський сад». Буяння фарб, сонячні промені, що пронизують зелені крони, що ваблять голоси тропічних птахів і шум водоспаду вдалині ... І кожен екзотична квітка здається неймовірною фантазією невідомого художника. На початку виставки Ви потрапляєте на експозицію екзотичних тварин. На ній представлені багато цікаві види рідкісних амфібій і рептилій Старого і Нового Світу.

На малят чекає київський зоопарк. Тварини від мавп до слона чекають на увагу.

Вівторок, 6-е травня

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Лебедине озеро». Балет на 3 дії на класичну музику Чайковського.«Лебедине озеро» – символ російського класичного балету. Наявність у репертуарі театру такого масштабного класичного твору є свідченням високого професіоналізму балетної трупи, майстерності солістів та кордебалету. Дізнатися більше можна тут.

У розважальному центрі «Блокбастер» відкрився новий центр для дітей «Kid Ландія». Це масштабний інтерактивний розважальний парк, загальна площа якого становить 4 500 квадратних метрів. У КідЛанд діти зможуть освоїти різні професії, відчути себе дорослими, зрозуміти як працює економіка, навчитися відповідальності і самостійності. Цікова буде і їхнім батькам. Дізнатися більше можна тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка воскових фігур. На виставці будуть представлені історичні персонажі, зірки естради, герої радянських фільмів і письменники. Досвідчений гід розповість Вам про всіх цих особистостях, додавши парочку цікавих подробиць з їхнього життя.. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

Середа, 7-е травня

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Ікони святих воїнів» подружжя художників Софії Атлантової та Олександра Клименка, які працюють у галузі іконопису та церковного малярства,творчо використовуючи традиції візантійського, давньоруського та українського середньовічного мистецтва. Дізнатися більше можна тут.

У київських кінотеатрах показ мультфільму «Оллі та скарби піратів». Повнометражний фільм про пригоди дослідницької підводного човна на ім'я Оллі і його кращої подруги Бет. Вони тренуються під керівництвом їхнього наставника Дага, щоб одного дня вирости і стати справжніми дослідницькими підводними човнами. На їх шляху буде багато підводних і дуже барвистих пригод, небезпечних і веселих. Дізнатися більше можна тут.

У Національному цирку нова програма «Браво-Бравушки». Вперше на гостей цирку чекає інтерактивна програма. Саме в цій програмі режисер цирку змогла зібрати два клоунських тріо, а саме бронзових призерів в Монте-Карло "Еківокі" та не менш відоме «Клоунське тріо Маріпосса» з новими номерами та сюрпризами для Вас, які будуть постійно змагатися один з одним, аби довести Вам, що кожний з них гідний Вашої уваги та оплесків. Романтичний герой дитячих казок П'єро буде полонити серце неприступної красуні Співачки. Чи відповість вона йому взаємністю чи ні, ви обов'язково дізнаєтеся? Кожен глядач буде не просто дивитися виставу, але стане безпосереднім учасником клоунських пригод. Дізнатися більше можна тут.

Четвер, 8-е травня

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка «3D живопис». Це 28 унікальних і кращих картин. До того ж організатори щомісяця обіцяють представляти публіці 5 нових творів. Також на виставці працюють професійні фотографи, які підкажуть і допоможуть зробити найкращі знімки.

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Ікони святих воїнів» подружжя художників Софії Атлантової та Олександра Клименка, які працюють у галузі іконопису та церковного малярства,творчо використовуючи традиції візантійського, давньоруського та українського середньовічного мистецтва. Дізнатися більше можна тут.

На виставу запрошує дельфінарій Немо. Вистави заплановані на 15:00 та 18:00. Вартість квитків – 110 гривень у будні та 120 - на вихідних. Дізнатися більше можна тут.

П’ятниця, 9-е травня

У Київському театрі ляльок вистава «Дюймовочка». Історія про нeзвичайні та захоплюючі пригоди маленької дівчинки, народженої з прекрасної квітки.. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У Національному науково-природничому музеї виставка «Живі рекорди Гіннеса». Виставка налічує близько 200 видів рослин і тварин занесених до книги рекордів Гіннеса, екскурсовод розповість вам неймовірні факти. Дізнатися більше можна тут.

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в новому торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

У торгово-розважальному центрі «Дрім таун» виставка живих тропічних метеликів. Метелики - це символ любові, щастя і благополуччя. Коли ми дивимося на них, час ніби зупиняється, і в суєті міста, в світі бетону і каменю, починаєш бачити навколишній світ в інших, соковитих і яскравих фарбах, і розумієш, що життя прекрасне. На Землі налічується близько 165 тисяч видів метеликів, які чарують і надихають своєю легкістю і багатоцвіттям. Ніжні, витончені, різних форм і розмірів крильця метеликів так нагадують пелюстки квітів! Насолоджуйтеся справжньою красою природи!

Субота, 10-е травня 

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Спляча красуня». Балет-фієрія на 2 дії про чарівну історію кохання та чари, візвагу та зраду, добро та зло. Дізнатися більше можна тут.

У Театрі на Липках вистава-казка «Троє поросят». Жили собі троє братів, троє поросят. Цілісінькими днями вони гралися, співали, жартували. Та ось, літо добігає кінця і постає питання, де ж зимувати. Старші брати нашвидкуруч побудували собі будиночки, один із соломи, другий з гілочок, а молодший вирішив будувати з цегли, такий дім, щоб був наче фортеця. Довго потішалися над ним старші брати. Та коли прийшло лихо і голодний Вовк намагався дістатися та з’їсти поросят, чий задум був найвдалішим? Дізнатися більше можна тут.

У Київському театрі ляльок вистава «Троє поросят». Знайома з дитинства казка про добро та зло, сміливість та прогоди. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У Національному академічному театрі російської драми вистава «Ромео та Джульєтта». Історія вічного кохання та почуттів на п’єсу Шекспіра. Дізнатися більше можна тут.

Неділя, 11-е травня

У Театрі на Липках вистава-казка «Зеленими пагорбами океану». Будь-які перешкоди, труднощі, непорозуміння подолають ті, хто вміє мріяти, любити та товаришувати. В житті кожного наступає мить, коли потрібно підводити підсумки. Старий Вовк, понівечений у численних битвах, ватажок лісової банди, насправді страждає від самотності. Статус і пошана від «друзів-злодіїв» зовсім не гріють душу. Зрозумівши це, він починає пошуки такого друга, який буде любити його по-справжньому. Дізнатися більше можна тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва опера «Казка про царя Салтана». Знайома з дитинства казка з улюбленими героями та пригодами. Дізнатися більше можна тут.

У Київському театрі ляльок вистава «Слоненя». Допитливе Слоненя дуже набридло своїми надокучливими питаннями усім мешканцям тропічного лісу. Страусиха, Бегемотиха, Павіан та Жирафа –усі були дуже роздратовані і злі на невгамовного «чомучку». Тим паче, що вони неспроможні були відповісти на жодне з його нескінчених питань. Одного разу Слоненя захопилося питанням, а хто такий Крокодил і що він їсть на обід. А тому вирушає у небезпечні мандри до річки Лімпопо, де його начебто чекає відповідь.  Там він і зустрічається з Крокодилом, і на згадку про цю зустріч Слоненя отримує довгий ніс.  Але це його не засмучує, а навіть допомагає зрозуміти, що довгий ніс (хобот) тепер стане його надійним помічником. Слоненя стає впевненим у своїх силах, сміливим і активно допомагає усім, хто цього потребує.. Детальніше про виставу можна дізнатися тут.

У музею популярної науки та техніки «Експериментаріум» на 18:00 запланована вистава «Хімічне реактив шоу». Тут ви дізнаєтеся: що таке хімія і як вона працює. А ще – побачите хімічні експерименти. Дізнатися більше можна тут.