Ремонт ДНЗ на Подолі з жовтня здорожчав на 12 млн

Максим Опанасенко
5 травня 2014р. 11:11

Управління капітального будівництва, архітектури та землекористування Подільської райдержадміністрації підписало угоду з ТОВ "Еліт Груп" на роботи по реконструкції з надбудовою будівлі дитсадка № 268 на Копилівській, 6. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 12,62 мільйони гривень.

Цікаво, що 30 жовтня 2013-го договір з "Еліт Груп" по цьому дитсадку вже було підписано. "Згодом виникла потреба у додаткових роботах, які необхідні для подальшої безпечної експлуатації будівлі. За даними "ВДЗ", підприємство "Еліт Груп" отримало підряд тому, що попередні переможці торгів (спочатку одна фірма, а потім друга) відмовилися від підписання договору. Вартість даного договору склала 8,53 млн грн. Техзавдання оприлюднене не було. Тепер замовник повідомив, що основним договором було передбачено усунення тріщин на фасадах та в приміщеннях, конструктивні рішення по надбудові третього поверху. Також повідомляється, що підрядник вже виконав 22% робіт. Зміна виконавця робіт з реконструкції може призвести до погіршення якості процесу будівництва та затримки термінів здачі об’єкта в експлуатацію" - йдеться в повідомленні.

Відтак, загальна вартість робіт по дитсадку вже сягла 21,15 мільйонів гривень. 

За даними "Наших грошей", власником "Еліт Груп" є киянин Олександр Депутат. "Раніше разом з ним до складу засновників входив Юрій Яриза, голова Севастопольської міської організації партії "Християнсько-демократичний союз" - повідомляють "Наші гроші".

 

 

Теги: Київ , Дитсадок , гроші