Мерія віддала мільйон за святкування 9 травня

Максим Опанасенко
5 травня 2014р. 12:28

Департамент культури київської мерії уклав угоду з ТОВ "Сіті Продакшен-ЛТД" за організацію та проведення "Мистецького проекту "Велика Перемога - у серці назавжди!". Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 1 мільйон гривень.

"Відзначаючи всесвітньо-історичне значення Перемоги у Великій Вітчизняній війні                             1941 - 1945 років, яка справила вирішальний вплив на весь хід Другої світової війни, виходячи з історичних традицій Українського народу зберігати пам'ять про захисників Вітчизни в столиці України місті-герої Києві буде проводитись низка святкових культурно-мистецьких заходів" - йдеться в обгрунтуванні закупівлі послуги. 

За документом, в рамках проекту передбачається проведення великої концертної програми з творів відповідної тематики на Співочому полі 9 травня, за участю Київського муніципального духового оркестру, Ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби, Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України тощо. Закупівлю послуги здійснювали в одного учасника, пояснюючи це наявністю авторських прав на використання проекту саме у ТОВ "Сіті Продакшен-ЛТД".

Засновником фірми є Юлія Прядко. До слова, ця ж ТОВ "Сіті продакшен-ЛТД" у грудні 2013-го відмовилось від угоди з департаментом освіти на проведення 11 новорічних вистав у рамках проекту "Ялинко Новорічна, засвітись вогнями". Вистави мали проводитись у Великій залі  Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського - для дітей пільгових категорій.

 

Теги: Київ , День перемоги , 9 травня , свято , концерт